• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Sürüm Notları v1.27 Kadim Mucize Güncellemesi

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest

Kadim Mucize Geliştirmeleri

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Çoğu oyuncumuz bizlere Kadim Mucizeler'in yetersiz kaldığı ve bu yüzden onlara şehirlerinde yer vermek istemediklerini söylemişlerdi. Bu endişeye cevap olarak, Kadim Mucizeler'in etkilerinde bazı değişikliklere gittik.

Bu güncelleme ile neler değişti?
Kadim Mucize etkileri bundan sonra sizin ilerlemenize göre daha dinamik bir şekilde çalışacaktır. Bunun anlamı Kadim Mucizeler kuruldukları ilk günden itibaren değerlerini hiç kaybetmeyecekler ve siz geliştikçe onların etkileri de sizinle gelişecek. Kadim Mucize seviyesini artırmazsanız bile siz şehrinizi geliştirdikçe onların etkileri de sizinle gelişecektir. Tabii ki Kadim Mucizelere seviye atlatmak onları çok daha güçlü hale getirip etkilerini önemli ölçüde artıracaktır. Şehrinizde yapacağınız belli şeyler o iş ile bağlantılı belli bir Kadim Mucize'nin etki oranını artırır. O Kadim Mucizeyi geliştirmekle bu oran çok daha artar.
Aşağıda sizinle değişikliklerin tam listesini paylaşıyoruz:

2. Devre
Sırlar Kitabı:

Günlük bilgi puanı: değişiklik olmadı.
Keşif başına erzak:Büyük Salon'un erzak kapasitesine bağlı belli bir yüzde.

Altın Uçurum:
Sikke üretimi: Büyük Salon'un sikke kapasitesine bağlı belli bir yüzde.
Fazladan nüfus: çalışan nüfusunuzun belli bir yüzdesi.

3. Devre
Sonsuz Kazı:

Erzak üretimi: Büyük Salon'un erzak kapasitesine bağlı belli bir yüzde.
Bölge başına kalıntı: değişiklik olmadı.

Fırtınanın İğneleri:
Daha güçlü hafif menzilli birimler: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Kışla eğitim hızı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

4. Devre
Mabet / Dövüş Manastırı:

Birim sağlığı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Fazladan kültür: gereken kültürünüzün belli bir yüzdesi.

Büyük Çan kulesi / Kristal Deniz Feneri:
Komşu yardımlarında elde edilen ilave mallar: tamamladığınız bölge sayısına bağlı belli bir yüzde.
Komşu yardımı süresi: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

5. Devre
Gözcü Kulesi Harabeleri:

Komşu yardımı bonusu: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Fazladan kültür: gereken kültürünüzün belli bir yüzdesi.

Yüce İnsanların Tahtları:
İlave sıralama puanı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Fazladan kültür: ilave sıralama puanı sağladığı kadar ilave kültür sağlayacaktır.

6. Devre
Cüce Suru:

Birim eğitimi: tam bölük boyutunuzun belli bir yüzdesi.
Eğitim boyutu bonusu: bölük boyutunuzun belli bir yüzdesi.

Dağ Dehlizleri:
Mal üretimi (kalıntı bonusu ile elde edilen): etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Fazladan nüfus: çalışan nüfusunuzun belli bir yüzdesi.

7. Devre
Bereket Kuleleri:

Erzak üretimi: Büyük Salon'un erzak kapasitesine bağlı belli bir yüzde.
Erzak büyüsü süre artışı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

Çiçekli Tüccar Loncası:
Toptancı teklif iyileştirmesi: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Tüccar fiyatı indirimi: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Geçit üretim artışı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

8. Devre
Kahramanların Demirci Ocağı:

Ork üretimi: tamamladığınız bölge sayısına bağlı belli bir yüzde.
Ağır yakın dövüşçü birimleri bonusu: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

Kurnaz Mantarlar Tapınağı:
Eğitim boyutu: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

9. Devre
Enar'ın Elçiliği:

Kırık rün üretimi: değişiklik olmadı.
Keşif başına mana: tamamladığınız bölge sayısına bağlı belli bir yüzde.

Uçuş Akademisi:
Paralı asker kampı eğitim hızı: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

10. Devre
Karanlık Madde Labirenti:

Mana üretimi: tamamladığınız bölge sayısına bağlı belli bir yüzde.
Azaltılmış mana çürümesi: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.

Ejderha Manastırı:
Büyücü birimi bonusu: etki değişmedi fakat bazı dengeleyici ve görsel ayarlamalar yapıldı.
Büyü başına mana: tamamladığınız bölge sayısına bağlı belli bir yüzde.

Yakındaki Geliştirmeler

Üzerinde çalışılan bir diğer konu ise yukarıdaki bilgilerin oyun içerisinde de oyuncular tarafından görülebilir olmasıdır. Hangi Kadim Mucizeyi nasıl güçlendirebileceğiniz yönündeki talimatlar oyun içerisindeki bilgi ekranlarına eklenecektir.
Umarız yeni geliştirmeleri beğenirsiniz. Güncelleme hakkındaki görüşlerinizi ilgili başlık altında bize iletmeyi unutmayınız!

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.