• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.3

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.3

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yarın gelecek olan v1.3 güncellememiz içerisinde yeni özellikler, dengeleyici değişiklikler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur.

New_Features_TR.png
  • Peri Kadim Mucizeleri oyuna eklenmiştir:
    • "Bereket Kuleleri" erzak büyünüzün (Tedarik Gücü) etki süresini artırır ve aynı konutların sikke vermesi gibi devamlı olarak erzak akışı sağlar. Üretim 3 saat sonunda durur ve erzakları toplamanız beklenir.
    • "Çiçekli Tüccar Loncası" haritada keşfetmediğiniz oyuncular ile yapılan ticaretlerde alınan fazladan "Tüccar'ın Fiyatını" azaltır. Bunun yanında toptancı tekliflerini iyileştirir ve geçidin sağladığı üretim artışını tüm misafir ırklar için biraz daha artırır.
Balance_Changes_TR.png

• Bazı tekrarlanamayan iptal edilebilir görevler yanıltıcı talimatlar dolayısı ile kaldırılmıştır.
  • 'İşin Üstesinden Gelmek' (İnsan ve Elf) görevi seviye 3 peri geçidi yerine artık seviye 4 peri geçidi ister hale getirilmiştir.
  • 'Büyü Etkisini Gösteriyor' (Elf) görevi artık iki adet teknoloji araştırması yerine sadece bir teknoloji araştırması sizden isteyecektir.
  • 'Ejderha Büyüsü IV' (İnsan) görevi artık iki adet teknoloji araştırması yerine sadece bir teknoloji araştırması sizden isteyecektir.

Bug_Fixes_TR.png

• Büyük salon geliştirmesinden sonra premium genişletmesi almak istediğinizde bundan sonra oyunu tekrar yüklemenize gerek yoktur. Buna sebep olan hata düzeltilmiştir.
  • Mevcut sokaklarınız üzerine çiçekli sokak döşemeye çalıştığınızda bundan sonra bir hata almayacaksınız.
  • Tekrardan görevlerden elde ettiğiniz rün parçaları için de altta kadim mucizeler simgesi üzerinde bildiri almanız sağlanmıştır.
  • Büyü akademisi geliştirme ekranı, görünüş olarak yeniden düzenlenmiştir.
  • Toplam tamamlanan bölge sayısı sayacı düzeltilmiştir.
  • Çevrimdışı olduğunuzda tamamlanan kültür yapıları, kültür değerini siz ilk giriş yaptığınızda güncelleyecektir.
  • Elf ırkı ile oynayan oyuncuların, kendilerinden cüce geçidi yapısını satmalarını isteyen hikaye görevini tamamlamalarının ardından tekrar ve tekrar cüce görevlerini almaları ile ilgili sorun düzeltilmiştir.
  • 'Hanı Ziyaret Etmek' (Elf) görevi artık normal şekilde tamamlanabilecektir.
  • Elf atölyesinde, insan inşaat sahası gözlemlenebiliyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Canlandırılmış birimlerin görünmesi için artık oyunu yenilemek gerekmeyecektir.
  • Konutların ve Granit Madenlerinin ipucu ekranları, siz buralardan ürünleri topladıktan sonra da artık tekrardan doğru şekilde güncellenecektir.
  • Peri geçidi ipucu ekranının yeniden peri kaynakları için depo miktarlarını göstermesi sağlanmıştır.
  • Gündüz çiftliği üretim değerleri tutarlı bir şekilde gösterilmesi sağlanmıştır.
  • Taşıma modunu iptal etmek için kullanılan 'Tamam' tuşu, artık kısayol tuşlarına basıldığında kaybolmayacaktır.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.