• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.41 - Yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser902
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser902

Guest
Merhaba Sevgili Oyuncular;

Yeni sürümle ilgili yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

İyi Oyunlar

DeletedUser11

Guest
Merhaba,

2 gün önce mi güncellenecek dünyamız? :)
Tarihlerde bir karışıklık var sanıyorum kontrol eder misiniz?

Saygılarımla
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser829

Guest
Yeni sürümle ilgili yorumum pek te sizin adınıza iyi olmayacak. Eldrasil'in Yükselişi etkinliğinde kazandığımız Zengin Kuru Yemiş Mağarası yapısının kültürünü beğendiğim için ona fındık ayırdım ve günü gelince fındığı basarak aldım. Ama bu sürümle beraber bu yapının kültür bonusunu 3 kat düşürdünüz. Ayrıca bir sokağa bağlama şartı koydunuz. Bu seferde diyeceksiniz ki erzak getirisi var yapının. Ben bu yapıyı gördüğümde sadece kültür bonusu vardı ve bekleyip aldım. Gerekli yerleşimi yaptım. Ama şimdi o kadar da çok erzak vermemesine rağmen yapıyı çöp ettiniz. Yapıların bonuslarını belirlemeden önce ya daha çok düşünün ya da belirledikten sonra bu şekilde bir değişiklik yapmayın.

DeletedUser11

Guest
Yeni sürümle ilgili yorumum pek te sizin adınıza iyi olmayacak. Eldrasil'in Yükselişi etkinliğinde kazandığımız Zengin Kuru Yemiş Mağarası yapısının kültürünü beğendiğim için ona fındık ayırdım ve günü gelince fındığı basarak aldım. Ama bu sürümle beraber bu yapının kültür bonusunu 3 kat düşürdünüz. Ayrıca bir sokağa bağlama şartı koydunuz. Bu seferde diyeceksiniz ki erzak getirisi var yapının. Ben bu yapıyı gördüğümde sadece kültür bonusu vardı ve bekleyip aldım. Gerekli yerleşimi yaptım. Ama şimdi o kadar da çok erzak vermemesine rağmen yapıyı çöp ettiniz. Yapıların bonuslarını belirlemeden önce ya daha çok düşünün ya da belirledikten sonra bu şekilde bir değişiklik yapmayın.
Merhaba Değerli @brkyksk35,

Adınıza üzüldüm, bende en son ana kadar tüm fındıkları biriktirip toplu harcadım ve hem nüfus hem de kültür veren bir yapıt olan Anne Ejderha'yı aldım 6 adet umarım bu yapıtlarda da bizi olumsuz etkileyecek bir güncelleme olmaz.
Böyle konularda daha dikkatli olmaları ve oyuncuları mağdur etmeyecek bir tutum sergilemelerini bekliyoruz.

Saygılarımla
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.