• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.46 - Yorumları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.46
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser190

Guest
Telefondan giriş yaptığımda toplanan bp leri büyük binalara ekleyemiyorum. Lütfen bu düzeltmeyi de yapabilir misiniz?

DeletedUser919

Guest
Telefondan giriş yaptığımda toplanan bp leri büyük binalara ekleyemiyorum. Lütfen bu düzeltmeyi de yapabilir misiniz?
Merhaba son.nokta,

Mobilde henüz Kadim Mucizelere BP atma özelliği yoktur.
Endişelenmeyin ilerleyen günlerde eksik özellikler bir bir eklenecektir. Konu ile ilgili bir gelişme olduğunda mutlaka size en kısa sürede duyuracağız.
Sadece biraz sabır gerekiyor açıkçası.
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
Keyifli oyunlar.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser284

Guest
Sonunda gercekten oyunu severek oynayan dürüst oyuncuların sesine kulak verilmesine sevindim. Özellikle Yoldaşlık maceralarında yan hesaplarla ''Oyun içinde oyun'' oynamak olarak adlandırılan haksız ve etik olmayan duruma son verilmesi, kendi yoldaşlığı dışında, köstebek gibi diğer yoldaşlıklara yuvalanarak ''güya rekabet yapan'' zihniyete ders olur umarım;) Darısı multi hesaplara son verilmesi.. Teşekkürler Elvenar:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser919

Guest
Sonunda gercekten oyunu severek oynayan dürüst oyuncuların sesine kulak verilmesine sevindim. Özellikle Yoldaşlık maceralarında yan hesaplarla ''Oyun içinde oyun'' oynamak olarak adlandırılan haksız ve etik olmayan duruma son verilmesi, kendi yoldaşlığı dışında, köstebek gibi diğer yoldaşlıklara yuvalanarak ''güya rekabet yapan'' zihniyete ders olur umarım;) Darısı multi hesaplara son verilmesi.. Teşekkürler Elvenar:)
Merhaba dre4m,

Biz teşekkür ederiz. :)
Keyifli oyunlar.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser190

Guest
Merhaba son.nokta,

Mobilde henüz Kadim Mucizelere BP atma özelliği yoktur.
Endişelenmeyin ilerleyen günlerde eksik özellikler bir bir eklenecektir. Konu ile ilgili bir gelişme olduğunda mutlaka size en kısa sürede duyuracağız.
Sadece biraz sabır gerekiyor açıkçası.
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
Keyifli oyunlar.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz
Teşekkürler.

DeletedUser568

Guest
Mobil oyunda lutuflari göremiyoruz envanter de görünmüyor ve üretim de yapılmıyor umarım en kisa surede düzelir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.