• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.50

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

22 Mart Perşembe günü v1.50 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememiz ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Her 5 geliştirmede bir Kadim Mucizelerin yeni Rün Parçalarına ihtyaç olduğu ile ilgili bir bilgilendirme ekranı oluşturuldu.
  • Kadim Mucizelerin yardım ekranı da aynı bilgi ile güncellendi.
  • Turnuva aşamaları arasındaki yeni ödüller: Artık "sadece" Bilgi Puanı yerine neredeyse iki kat Kadim Mucize Bilgi Puanı ödülü alacaksınız. (Bu özellik güncelleme ile geleceğinden Turnuva içeriğine güncellemeden sonra yansıyacaktır.)

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi bir çok sorun giderdik:
  • Kötü internet bağlantısı olduğunda dünya seçimleri olması gerektiği gibi gerçekleşmiyordu (yanlış simge gösteriliyordu)
  • 4'den fazla görev verici gösterildiğinde portreler alanın dışına çıkıyordu.
  • Bazı özel durumlarda turnuva bölük sayısı 0 görünebiliyordu.
  • Her giriş yapıldığında teknoloji ağacı yer değiştiriyordu.
  • Şehrin Güney-Batı bölümüne Elemental kanal inşa etmek mümkün olmayabiliyordu.
  • Yoldaşlık Maceraları görevleri arasında dolaşırken 1 görev eksik görütülenebiliyordu.
  • Mana çürümesi bazen biraz gecikebiliyordu.

Mobil

Not: Güncellemenin mobil uygulama sürümü ile tarayıcı sürümü ayrı olarak yayınlanmaktadır.

• Büyü Akademisi artık tüm özellikleri ile kullanılabilir olacak. Artık ürettiğiniz büyüleri kullanabileceksiniz.
  • Son güncellemeden sonra şehrin arka planı olması gerektiği gibi yüklenmiyordu.
Lütfen ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşın!
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.