• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.52

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

19 Nisan Perşembe günü v1.52 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememiz ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Bundan sonra, oyuncular artık Kadim Mucizelere yaptıkları katkılardan dolayı Bilgi Puanı değil de Kadim Bilgi alacaklar.
    • Kadim Bilgilerdeki Bilgi Puanı miktarı, yapılan değişiklikten önce aldığınız Bilgi Puanı miktarından daha fazladır. Hatta bazı durumlarda iki katıdır.
    • Bir Kadim Mucizenin sonraki seviyesi için istenilen Bilgi Puanı miktarına bağlı olarak, ödül alacak oyuncu sayısı biraz arttırıldı.
  • Bir Kadim Mucizeye yaptığınız katkıdan dolayı alacağınız ödülü gösteren sandıklar artık içerdikleri rün parçalarının miktarını gösterecekler (artık sıranızı GÖSTERMEYECEKLER).
    • Ahşap Sandık = rün içermez, sadece Kadim Bilgi
    • Bronz Sandık = 1 Rün
    • Gümüş Sandık = 2 Rün
    • Altın Sandık = en az 3 Rün
  • Artık imleci sandığın üzerine getirdiğinizde her farklı sandık için ödüllerin enderliği görülebilecek.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi bir çok sorun giderdik:
  • Büyülü Konutların üzerinde çıkan bilgi baloncukları bazen yanlış bir sayı gösterebiliyordu.
  • Teknoloji ağacındaki Bölüm ikonlarının üzerine tıklamak her zaman aynı sonucu vermeyebiliyordu (sizi bazen bölümün ortasına, bazen de başına götürüyordu).
  • Askerî yapıların ipuçları bazen doğru gösterilmiyordu.

Mobil

Not: Güncellemenin mobil uygulama sürümü ile tarayıcı sürümü ayrı olarak yayınlanmaktadır.
  • Teknoloji metni bazen tamamen doğru şekilde açılmıyordu.
  • Direkt olarak bir yoldaşlığa katılma seçeneği her zaman doğru gösterilmiyordu.
  • Bir oyuncunun durumunu değiştirdikten sonra, yoldaşlık üyelerine genel bakış ekranı hemen güncellenmiyordu.
  • Seviye 1'deki Bilgelik Meydanı, ipucu metninde yanlış üretim bilgisi gösterebiliyordu.
  • Bir pencerenin başlığına tıklanıldığında arka plana tıklanılmış gibi algılanıyordu ve pencerenin kapanmasına yol açıyordu.
  • Eğitim sırasına birlik eklerken Silah Depoları her zaman doğru hesaplanmıyordu
  • Ödül olarak Lütuf veren görevlerin açıklamalarında bu lütuflar gösterilmeyebiliyordu.
  • Sayaçlar bazen görev panellerinde kesik şekilde görülebiliyordu.
  • Silah Deposu için olan Geliştir butonu yanlış yerleştirilmişti (sağ yerine sola yerleştirilmişti).
Lütfen ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşın!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.