• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.62

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

6 Eylül Perşembe günü
v1.62 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Tüccardaki Teklif Ver sekmesinde bulunan bilgiler ne kadar kaynak bulunduğu ve bu kaynakların nerelerde üretileceğini gösterecek şekilde genişletildi.
  • Yeni oyuncuların Elvenar'da yollarını daha kolay çizebilmeleri için oyun başlangıcında bazı geliştirmeler yapıldı.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi bunların arasında;

• Bildirimler - Eğer bir oyuncunun Kadim Mucizesine ödül kazanabilecek kadar yatırım yaptıysan, bu oyuncu Kadim Mucizesini tamamladığında karşına bir ödül ekranı gelecek..
  • Sohbet - Mesajların birden fazla gösterilmesi problemi giderildi.
  • Sohbet - Tırnak işaretlerinin kullanımında iyileştirmeler yapıldı.
  • Amuni - Tuzakçı bir Atölyeye bağlı değilse, bu durumu gösteren bir simge belirecek.
  • Amuni - Yeterli prestij yokken Kuyumcu ve Tuzakçı geliştirmesi yapılmaya çalışıldığında oluşan bir hata giderildi.
  • Yoldaşlık - Yoldaşlık sayfasında birden fazla sekmenin aynı anda görüntülenebilmesine yol açan düzenleme hataları giderildi.
  • Kadim Mucizeler - Zafer Kaynakları ile ilgili bazı görsel ve yazı problemleri giderildi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Olağanüstü büyücü çoğaltıcı yapısı gibi süre bazlı etkileri olan yapıların etkileri, artık daha net bir şekilde görüntülenebilecek.
  • Büyüler - Canlandırıcı Meditasyon büyüsünün etkisi artık bir turnuva bölgesi açtığınızda kaybolmuyor.
  • Büyücüler ve Ejderhalar - Bilgelik Meydanı'nın "üretim" sekmesine geldiğinizde kazandığınız çırakların sayısı artık doğru bir şekilde gösterilmektedir.
  • Kadim Mucizeler - Fırtınanın İğneleri için eksik olan Eğitim Hızı simgesi eklendi.

Lütfen ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşın!
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.