• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.66

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

1 Kasım Perşembe günü
v1.66 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Haritanızdaki altın madenleri artık iki kat sikke verecek, yani komşu yardımı yaptığınızda gelen miktar ile aynı olacak.
  • Üretim pencereleri (örnek: İmalathaneler) üretim seçeneklerinin isimlerini daha iyi sergilemek için biraz geliştirildi.
  • HTML5 versiyonu ile artık, sağ tıklama butonu ile kolayca destek ekibi ile iletişime geçebilir, forumları ve Facebook sayfamızı ziyaret edebilir, ayrıca oyun versiyonunuzu görüntüleyip kopyalayabilirsiniz.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Fırtınanın İğneleri binasında, eğitim hızı bonusunu gösteren kayıp imleç eklendi.
  • Büyüler - Geçit Kazancı lütfunda görülen küçük bir yuvarlama sorunu çözüldü.
  • Üretimler - Bazı yapılarda, üretim göstergeleri, herhangi bir bonus olmasa bile, Kalıntı bonuslarını yanlış gösteriliyordu. Karışıklığı önlemek için gösterge kaldırıldı.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Misafir Irklardan Amuni'ye ait geçitte yer alan kaynakları ve depoların doluluğunu gösteren bir ilerleme çubuğu eklendi.
  • Envanter - Set Yapılarından ismi uzun olanların, isimleri ile set isminin üst üste gelmemesi için ayarlamalar yapıldı.
  • Envanter - Set isimleri ile bölüm sigesinin üst üste gelme sorunu çözüldü.
  • Sıralamalar - Sıralama penceresinde artık oyuncuların seçtiği profil resmi de gösterilecek.
  • Sohbet - Yoldaşlığa katıldıktan sonra sohbet penceresi hemen kullanılabilir olacak.
Lütfen ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşın!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.