• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.71

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

24 Ocak Perşembe günü v1.71 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Büyü Akademisi'nin Üretim sekmesinde, Büyülerin Kalıntı maliyetini gösteren ekran artık kaç Kalıntınız kaldığını da gösterecek. Aynı özellik tüm birim üreten yapılara da eklenmiştir. (Kışla, Eğitim Alanı ve Paralı Asker Kampı)
  • Oyun performansını arttırmak için, HTML5 istemcimizin tüm seviyelerinde, arka plan grafikleri ve farklı seviyelerin kalitelerinde düzenlemeler yaptık. Şehrin arka planında görünen Kadim Mucize görsellerinin, orta kalite yerine yüksek kalitede görünmesi en fark edilen değişiklik olacak.
  • Mücadeleler artık daha zorlayıcı olacak! Bundan sonra aniden ortaya çıkacaklar. Bu nedenle gözlerinizi dört açın, tek bir mücadeleyi bile kaçırmayın ve oynarken bir yandan da muhteşem hediyeler kazanın!

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Kadim Mucizeler - Rünler yerleştirildiğinde üretim yapan Kadim Mucize üretimleri baştan başlayabiliyordu.
  • Şehir - Dilek kuyusuna, bir büyü uyguladığında, bu artık ipucu ekranında doğru şekilde gösterilecek.
  • Envanter - Mevcut büyülerin sayacı bazen 1 adet eksik gösterebiliyordu.
  • Büyüler - Birleştirme Katalizörü'nün bilgilendirme ekranında, herhangi bir anlama gelmeyen ve işlevi de olmayan bir "Ustalık Büyüsü" karışıklığa sebep olduğu için kaldırıldı.
  • HTML5 - Oyunun bazı yerlerinde, ilerleme çubuğundaki renkler kendiliğinden değişebiliyordu. Artık bunun olmasını engelledik.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Komşularınızın şehrini ziyaret etmek artık mümkün! Komşularınızın şehirlerinin nasıl göründüğüne bir göz atın!
  • Oyunun kalanı ile daha uyumlu olması için Tüccar içindeki tekliflerin sırası ile ilgili düzenlemeler yaptık.
  • Şehir - Etrafta dolaşan vatandaşlar artık kendi gelişiminize göre değil, ziyaret ettiğiniz oyuncuların gelişimine göre değişecek .
  • Şehir - Bundan sonra artık normal yolların üzerine, Misafır Irklara özel yolları yerleştirmeniz mümkün olmayacak.
  • Yoldaşlık - Yeni bir yoldaşlığa katılmak için gereken bekleme süresi sırasında bir Yoldaşlık başvurusu yapmak Yoldaşlık penceresinin düzgün yüklenmemesine neden olabiliyordu.
  • Yoldaşlık Maceraları - Daha düzgün olması için küçük bir animasyon bozukluğu düzeltildi.
  • Envanter - Envanterinizden sokakları şehrinize yerleştirmeye çalıştığınızda ortaya çıkan bir hata düzeltildi.
  • Büyü Akademisi - Büyü üretim sürelerindeki değişimler artık Büyü Akademisi'nin geliştir sekmesinde gösterilecek.

Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.