• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.74

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

7 Mart Perşembe günü v1.74 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Elvenar'a Etkinlik yapılarını yükseltebileceğiniz yeni bir lütuf ekelendi: Karliyet Onarım Büyüsü
    • Kraliyet Onarım Büyüsünü kullanarak, Ustalık ile elde ettiğiniz veya etkinliklerden kazandığınız Çağırım yapılarını yükseltebilirsiniz. Her geliştirme yapı ile ilişkili bölümünü ve bununla birlikte bonus ve istatistiklerini de arttırır.
      rrs_icon.png
    • Her yapının geliştirmesi 1 kare için 1 Kraliyet Onarım Büyüsü gerektirir, yani 2x3 boyutunda bir yapıyı geliştirmek istediğinizde 6 Kraliyet Onarım Büyüsüne ihtiyaç duyarsınız.
    • Kraliyet Onarım Büyüleri, her turnuva için en fazla 5 tane olacak şekildedir ve Turnuvalarda 4,6,8,9 ve 10. sandıklarıdan kazanılabilecek şekilde düzenlenmiştir. Onarım Büyüsünü kazanmanın diğer bir yolu Ustalık özelliğidir (aşağıda anlatıldığı gibi).
  • Yeni Ustalık Tarifleri: Kadım Bilgi ve Kraliyet Onarım Büyüsü
    • Kraliyet Onarım Büyüsü Plan ve Birleştirme Katalizörleri kullanılarak elde edilebilir. Farklı sayılarda Kraliyet Onarım Büyüsü üretilebileceğiniz 3 adet yeni tarif, tarifler havuzuna eklendi.
    • Kadim Bilgi, Büyü Parçaları ve Kırık Parçalar kullanılarak üretilebilir. Tekrardan, farklı sayılarda Kadim Bilgi Lütfü üretebileceğiniz 3 adet yeni tarif, tarifler havuzuna eklendi.
      RRS_AWKP_recipes.png
Note: Ustalık tarifleri güncellemeden hemen sonra kullanıma hazır olmayacak. Tarifleri, 11 Mart Pazartesi günü, yeni Mobil versiyon herkes için kullanılabilir olduktan sonra sunmayı planlıyoruz.

Dengeleyici Değişilikler

• Robotların yapılarından D004-w "Hayvanat Bahçesi"nde bulunan Yağmur Denizanası üretimi için artık, C724-d "Meltem" yerine C331-m "Çiçek" gerekecek, çünkü başlangıçta Robotlar arasında istenen yapı dağılımına sahip olması amaçlanmıştı.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• İnşaatçı Kulübesi - Oyun, artık en fazla 5 İnşaatçı zaten inşaat üzerine çalışmakla meşgulken daha fazla İnşaatçı eklemek istemeyecek.
  • Çeviri - Kışla ve oyun içi zamanlayıcılardaki eksik çeviriler, HTML5 istemcisinde yeniden düzenlendi.
  • Görevler - Turnuvalardan kazanılan Kalıntılar, kalıntı kazanılmasını isteyen görevler için düzgün hesaplanmıyordu.
  • Robotlar - Bu Misafir Irk ile tanıtılan Kadim Mucize Rün Parçaları için ipucu bilgileri yer almıyor ve bunun yerine "!! Eksik Açıklama" yazısı yer alıyordu. Artık bu bilgiler hangi Kadim yapıya aitlerse o şekilde yer alıyor.
  • Robotlar - "Robotlar Toplumu" nun 2 görevi, gerekli yapılar kurulsa bile görev tamamlanmayacak şekilde karışmıştı. Ne yapılması gerektiği tam olarak açıklanacak şekilde yeniden ayarlandılar.
  • Robotlar - Görevlerde, Elektrik şokları yerine Denizanası simgesi gösteren hata düzeltildi.
  • Robotlar - Merkezi D000-b "Çekirdek" üretim bonusları geçidin kendisine yanlışlıkla iki kez uygulanıyordu. Bundan sonra sadece bir kez uygulanacak.
  • Robotlar - Toptancı, Robotlara özel ürünleri yanlış simgeler ile gösteriyordu.
  • Giriş - Şifre sıfırlama işlemi sırasında sonsuz bir döngüye girmeye neden olabilecek bir hata giderildi.
  • Birimler - Karşı ırktan (İnsanlar/Elfler) birimlerin eklenmesine neden olabilecek bir hata giderildi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır

• Kullanıcı Arayüzü - Şehrin arka planı ve avatar gibi oyunda grafiklerin bütünüyle yüklenememesine neden olabilen bir sorun düzeltildi.
  • Sıralama - Oyuncu sıralaması artık her oyuncu için 233000 sırasını ve 456000 prestij değerini göstermeyecek, bunun yerine gerçek değerleri doğru şekilde gösterecek.
  • Robotlar - Robotlar Misafir Irkına ait kaynaklar için Elmas kullanılmak istendiğinde, Elmas onay penceresi düzgün tetiklenmiyordu. Onay istemi artık eski durumuna getirildi.
  • Robotlar - Bu bölümde tanıtılan yeni birimlerin bilgilendirme ekranlarında, birimleri temsil eden görseller mevcut değildi.
  • Çeviri - Bazen Kışlalarda, olası bazı sorunlara (sayaçların donması, kışlanın tepki vermemesi gibi) neden olan üretim durumu, düzgün olarak güncellenmiyordu. Bu sorun artık devam etmeyecek.
  • Destek - Artık tekrardan mobil cihazlar üzerinden destek sistemine ticket oluşturduğunuzda resim eklemek mümkün olacak.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Maalesef yeni Ustalık tariflerinin aktivasyonlarını 11 Mart Pazartesi gününe ertelemek zorunda kaldığımızı üzülerek bildirmek istiyoruz. Bu nedenle, pazartesi öğlenden sonraya kadar bu yeni tarifleri görmeniz mümkün olmayacak.

Yeni mobil versiyonumuzun, tüm mobil kullanıcılarımızın kullanımına uygun olacağına ve hiçbir teknik soruna yol açmayacağına inanıyoruz. Mobil mağazaların onay işlemleri beklenenden uzun sürdüğünden, bu güncelleme beklenen sürede gerçekleştirilememektedir.

Anlayışınız icin teşekkür ederiz

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.