• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.77

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

23 Nisan Salı günü v1.77 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Şehriniz artık merkezlendiğiniz yeri hatırlayacak ve Dünya Haritası, Araştırma veya Komşu ziyaretinden dönerken kamerayı Büyük Salon'a kaydırmayacak.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Görevler - Görev pencerelerindeki metinler, aynı görev penceresini kapatıp yeniden açarken artık yavaşça açılmayacak. Artık nasıl davranacaklarını öğrendiler.
  • Robotlar - "Ön yargının kökeni" Görevi üretim adalarını seviye 4'e geliştirmenizi istese de, "Montaj" yapısını seviye 3'e geliştirerek tamamlanabiliyordu.
  • Robotlar - Robotlar bölümündeki, kilidi açılmış Konutların sikke üretim simgeleri yanlış hizalanmıştı, bunun yerine artık doğrudan yapının üzerinde gösterilecek.
  • Ustalık - Bazı nadir durumlarda tarifilerin altında bulunan mavi şerit yeşil renge dönebiliyordu. Artık bu olmayacak.
  • Ustalık - Tarifleri hazırlamak için gerekli öğelerin sırası, artık pencereyi arka arkaya birçok kez açıp kapattığınızda rastgele şekilde değişmeyecek.
  • Ustalık - Çakışma ve yanlış hizalamayı önlemek için Mistik Cisim'in metin boyutunu ayarladık.
  • Mesajlar/Bildirimler - Bazen ileti ve bildirimlerin gelecekte oluşturulmış gibi görünmelerine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • İpuçları - Gezici Tüccar yapısında, tüm üretim seçeneklerinin yerine sadece bir tanesini gösteren hata düzeltildi.
  • Dünya Haritası - HTML5 - Bazı Yoldaşlıkların bayrakları yanlış renkte gösteriliyordu. Artık armalar Yoldaşlık tarafından seçildiği şekilde görüntülenecek.
  • Yapılar - Bazı malların çürümesine ilişkin bilgiler, üretim binalarının bilgi ekranındaki diğer arayüz elemanları ile çakışacak şekilde yanlış hizalanmıştı.
  • Savaş - Yüksek sayıdaki birimlerin doğru şekilde hizalanmamasına ve dolayısıyla diğer elemanlarla çakışmasına neden olacak bir sorun çözüldü.
  • Kışla - Ordu Kampı sekmesinde bazı boş kutular yerine tüm birliklerin görüntülerini tekrar güvenilir bir şekilde gösterilecek.
  • Kullanıcı Arayüzü - Sıralama numarası, artık bu ayrılmaz birimler arasında yeterli alan olduğundan sıralama simgesinin üzerine gelmiyor.
  • Çeviriler - Araç ipuçları ve yapı açıklamalarına bazı eksik çeviriler eklendi (örneğin, D0004-w "Hayvanat Bahçesi" içindeki "Set Yapısı Bonusu")

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Bir güncelleme gerek olmadan, oyun içi etkinliklerde ve diğer olaylarda grafikleri her zaman olabildiğince güncel tutabilmek için, görüntülerin yüklenme şekli değiştirildi.
  • Eğitici Görevler - Bazı konuşma balonları yanlış hizalanmıştı ve karakterler yerine yapılar konuşurdu. Yapıları tekrar sessizleştirdik, böylece karakterler artık konuşabiliyor.
  • Dünya Haritası - Karşılaşma ekranı açıkken, bildirimler sekmesindeki bir oyuncunun şehrini ziyaret etmek istediğinizde oluşan donma sorunu çözüldü.
  • Savaş - Birim kaynaklarından (Kışla, Eğitim Alanları, Paralı Asker Kampı) seçim yaparken artık birimler rastgele gelmeyecek, her zaman aynı sırayı koruyacaklar.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.