• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.80 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.80
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

5elin

Üye
mobilde özellikle atölyelerdeki hızlı üretim başlatma özeliği çok iyi olmuş ama neden bazı oyuncularda bu özellik aktifken bazılarında değil.Güncellemeyle, bu durum düzeltilir sanmıştım ama açıklamalarda göremedim.
Neden hesap ayrımı yapıldı bu özellikte öğrenebilir miyim?
Atölyelerde olduğu şekilde imalathanelere de gelir umarım hızlı üretim başlatma,ben çok sevdim.;)

Pann

Eski Ekip Üyesi
mobilde özellikle atölyelerdeki hızlı üretim başlatma özeliği çok iyi olmuş ama neden bazı oyuncularda bu özellik aktifken bazılarında değil.Güncellemeyle, bu durum düzeltilir sanmıştım ama açıklamalarda göremedim.
Neden hesap ayrımı yapıldı bu özellikte öğrenebilir miyim?
Atölyelerde olduğu şekilde imalathanelere de gelir umarım hızlı üretim başlatma,ben çok sevdim.;)

Merhaba,
Güncellemeler bazen oyunculara farklı zamanlarda gelebiliyor ama genellikle bir sonraki güncellemeye kadar son güncelleme tüm oyuncular ulaşmış oluyor. Dilerseniz öncelikle güncel sürümü kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin ve güncel sürümü (v1.79) kullanıyorsanız uyguamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin. Sorununuz hala devam ediyorsa destek sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz, bu şekilde daha detaylı inceleme sağlayabiliriz.

5elin

Üye
Merhaba,
Güncellemeler bazen oyunculara farklı zamanlarda gelebiliyor ama genellikle bir sonraki güncellemeye kadar son güncelleme tüm oyuncular ulaşmış oluyor. Dilerseniz öncelikle güncel sürümü kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin ve güncel sürümü (v1.79) kullanıyorsanız uyguamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin. Sorununuz hala devam ediyorsa destek sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz, bu şekilde daha detaylı inceleme sağlayabiliriz.
Yoldaşlığımızda bazı arkadaşlarda var bazılarımızda yok özellik.uygulama kaldırıp tekrar denedim,sonuç aynı.Değisiklik yok

İki ayrı hesap ekran fotografı
Screenshot_2019-05-27-21-06-37.png Screenshot_2019-05-27-21-03-12.png

DeletedUser689

Guest
Yine Mobilden arkadaslarimizin kadimlerine bp yardimi yapamiyoruz ! bu özelligi biz yaslanip ölmeden getirecek misiniz yoksa torunlarimiza filan mi miras birakicaz ?