• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.81

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

13 Haziran Perşembe günü v1.81
güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Diğer oyuncuların şehirlerini ziyaret ederken, bildirim menüsü artık her zaman erişilebilir durumda olacak, böylece komşularınıza kendi şehrinizin dışındayken yardım etmek çok daha kolay olacak. Ayrıca, bu bildirim panelini her durumda kolayca açmak için "n" klavye kısayolunu kullanmak da mümkün.
  • Artık kullanıcı arayüzündeki dünya haritası butonu üzerinde gezinerek devam eden keşiflerinizin kalan zamanını görebilirsiniz.
worldmapscoutmouseover.png

• Özel üretimler (örneğin çürüyen mallar) ve üretim durumları (örneğin, dolu depo) için uyarılar ve bildirimler, tüm üretim binalarında tek tip gösterilmek üzere elden geçirildi. Bildirimler beyaz bir ünlem işareti simgesiyle gösterilirken, uyarılar kırmızı bir göstergeye sahiptir ve üretilen malların toplanması için bazı işlemlerin (örneğin, üretimin atılması) gerekli olduğunu göstermektedir.
disclaimerwarningicon2.png

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Robotlar - Bazı özel durumlarda, D000-b "Çekirdek"in depolama kapasitesini İnsanyum ve Elfanyum ile biraz aşmak mümkündü.
  • Ustalık - Ustalık özelliğinin Mistik Cisminden elde edilen yapılar, sahiplerinin mevcut Bölümünü yansıtmak yerine, Bölüm I için değerleri gösteriyordu.
  • Çeviri - Hata mesajları ve XXXX dahil olmak üzere çevrilmeyi reddeden birkaç metin bulundu ve çevrildi.
  • Metinler - Orman Akışı yerine hala Orman Yolu içeren dizeler düzeltildi.
  • Yapılar - Su Tezahürü yapısı, Yapılar menüsünde üzerinde gezinirken yer tutucu kodların görünmesine neden olan bir araç ipucu sorununa sahipti.

Mobil

• Kışla/Paralı Asker Kampı - Fırtınanın İğneleri bir şehre yerleştirildiğinde, üretim süreleri yanlış gösteriliyordu ve ancak zaman içerisinde senkronize oluyordu. Gerçek üretim zamanları bu durum etkinlenmiyordu.
  • Kullanıcı Arayüzü - Yeni üretim bonuslarının kilidi açıldığında, açılır pencerenin başlığındaki metinler üst üste biniyordu.
  • Haberler - Arka planın kenarlara doğru solması için kullanılan haber penceresinin arka planındaki eğim yanlış yerleştirildiğinden, iPhone X cihazlarında çizgilerin oluşmasına neden oluyordu.
Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.