• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.82

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

1 Temmuz Pazartesi günü v1.82
güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Dengeleyici Değişilikler

• Büyülü Satranç Setinin, binaların nadirliği ve elde etmenin zorluğu göz önüne alındığında set bonuslarının yetersiz olduğunu fark ettik. Bu nedenle, sadece Ustalık aracılığıyla elde edilebilecek olan bu setin, set bonuslarını değiştiriyoruz. Yeni set bonusları bu şekilde olacak:
    • Altın Şah
      • 2 Yapı bağlı iken: Mana Üretim Bonusu 50% (Eskiden 10%)
      • 3 Yapı bağlı iken: Mana Üretim Bonusu 100% (Eskiden 15%)
      • 4 Yapı bağlı iken: 1 Bilgi Puanı
    • Güneş Kalesi
      • 2 Yapı bağlı iken: Sikke Üretim Bonusu 100% (Eskiden 33%)
      • 3 Yapı bağlı iken: Sikke Üretim Bonusu 150% (Eskiden Erzak Üretim Bonusu 33%)
    • Alevli At
      • 2 Yapı bağlı iken: Kutsal Tohum Üretim Bonusu 100% (Eskiden 10% -ayrıca Buçukluklar Teknoloji Devresinden öncekiler için farklı üretimlere de bonus sağlamaktadır.)
      • 3 Yapı bağlı iken: Kutsal Tohum Üretim Bonusu 150% (Eskiden 15% -ayrıca Buçukluklar Teknoloji Devresinden öncekiler için farklı üretimlere de bonus sağlamaktadır.)
    • Bilge Fil
      • 2 Yapı bağlı iken: Erzak Üretim Bonusu 75% (Eskiden 50%)
      • 3 Yapı bağlı iken: Erzak Üretim Bonusu 100% (Eskiden Sikke Üretim Bonusu 50%)
      • 4 Yapı bağlı iken: Erzak Üretim Bonusu 125% (Eskiden Sikke Üretim Bonusu 50%)
  • Not: Yapıların kendi verdiği özellikler aynı kalacaktır. Sadece Set Bonusları üzerinde değişiklik uygulanacaktır.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• İpuçları - Farklı görevlerin üzerine gelip hızlı bir şekilde geçiş yapıldığında araç ipucu bilgileri bazen garip yeni hedefler oluşturacak şekilde yanlış gösterilebiliyordu.
  • Yapılar - Altın Renkli Anka Kuşu - Altın Renkli Anka Kuşunun bazı animasyonları biraz yanlış yapılandırılmış ve kuşun sanki yerinde hafifçe sallanıyormuş gibi görünmesine neden oluyordu.
  • Yapılar - Bazı Nüfus veren etkinlik yapıları nüfusu planlandığı gibi tek seferde vermek yerine, iki aşamada veriyordu. (Yapı şehre yerleştirildiğinde ve inşaat tamamlandığında)
  • Kullanıcı Arayüzü - HTML5- Devam eden bir Turnuva sırasında yeni bir bölgeyi keşfederken kalan turnuva süresini ve Keşif zamanını gösteren yeni gösterge soru işaretleri gösteriyordu. Bu bundan sonra artık olmayacak.
  • Çeviriler - Ustalık menüsünde Kraliyet Onarım Büyüsünün üzerine gelindiğinde bilgilendirme ekranında "+1 Chapter" yazan yere doğru çeviri eklendi.
  • Şehir - Bildirim paneli aracılığıyla başka bir oyuncuyu ziyaret edildiğinde, ziyaret edilen oyuncunun şehrinin etrafındaki kaya oluşumlarında bulunan Kadim Mucizeler oyuncunun kendi Kadim Mucizelerinize dönüşüyordu. Bu artık olmayacak.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Yapılar- Dönme Dolap Bolluğu - 10 Adet olan Kırık Parça Limiti aşılmış ve üretilmiş kırık parçanız var ise kırık parça üretimini atmak artık mümkün olacak.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

27 Haziran Perşembe günü olarak duyurulan güncellememiz 1 Temmuz Pazartesi tarihine ertelenmiştir. Bu nedenle duyuru tarihi de güncellenmiştir.

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.