• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.83 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.83
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

• Tarayıcı versiyonuna benzer şekilde, artık komşu yardımlarınızdan günlük 3 adet sandık ve içlerinden rastgele hediye almanız mümkün olacak! Bu sandıklar, yardım ettiğiniz şehrin eteklerinden toplamaya gerek kalmadan, yardım ettiğiniz anda ödülleri ekranda belirecek.
Bana gelmiş bile ve çok güzel olmuş :)

DeletedUser1113

Guest
Yardım sandıklarını bende begendim sehirlerde ararken bazan bulamayıp vaz geciyordum.üretim baslatmakta iyi olmus .tek eksik kaldı sanırım kadim yardımı onu da mobilden yapabilirsek süper olcak .Calısmalarınızda basarılar diliyorum

Pann

Eski Ekip Üyesi
Yardım sandıklarını bende begendim sehirlerde ararken bazan bulamayıp vaz geciyordum.üretim baslatmakta iyi olmus .tek eksik kaldı sanırım kadim yardımı onu da mobilden yapabilirsek süper olcak .Calısmalarınızda basarılar diliyorum

Teşekkür ederiz :)
Şimdilik Kadim Mucizeler üzerinde çalışmaların devam ettiğini söyleyebilirim :rolleyes: Gelişmeler oldukça yine sizleri haberdar edeceğiz.