• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.83

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

16 Temmuz Salı günü v1.83 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Kışla - HTML5 - Kışla menüsü içindeki sekmelerde ve metinlerin altında bazı harflerin kesilmesine neden olan bir sorun giderildi.
  • Kullanıcı Arayüzü - Dilek Kuyusu - Belirli şartlar altında, Dilek Kuyusu ürünlerinin toplanmaya hazır olduğunu gösteren balon görünmeyebiliyordu. Artık hepsinde görünüyor.
  • Şehir - Yaz sezonu için özel şehir arka planına ilişkin, öğelerin yanlış yerleştirilmesine, taşmasına veya üstüste binmesine neden olan bir dizi yerleşim sorunu düzeltildi.
  • Envanter - Anka kuşları, büyü kaldırma ekranında onaylanırken düzgün gösterilmiyordu. Artık güzellikleri ile bu açılır pencerede de gözlerimize hitap edecekler.
  • Çeviriler - Büyü kaldırma onay penceresindeki büyü parçaları uygun şekilde çevrildi ve artık İngilizce metin ile gösterilmeyecek.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Üretimlerin kurulma şekli tekrar düzenlendi. Artık herhangi bir üretim yapısının menüsü, başka bir butona tıklamaya gerek kalmadan, yapıya tıkladıktan hemen sonra açılacak. Ek olarak, üretimleri daha kolay ayarlamak için, her menünün yan tarafında bulunan oklar ile aynı tipteki tüm boş üretim yapıları arasında geçiş yapılabilecek. Son olarak, artık bir yapının üretim menüsünün üzerindeki onay kutusunu tıklatarak, tüm Atölyeleri seçmek ve aynı üretimi başlatmak mümkün olacak.
  • Tarayıcı versiyonuna benzer şekilde, artık komşu yardımlarınızdan günlük 3 adet sandık ve içlerinden rastgele hediye almanız mümkün olacak! Bu sandıklar, yardım ettiğiniz şehrin eteklerinden toplamaya gerek kalmadan, yardım ettiğiniz anda ödülleri ekranda belirecek.
neighborlyhelp.png

• Envanterinizden Geliştirilebilen yapıların bilgi ekranına bakarken, artık yapının tüm geliştirilebilir seviyelerini, yapının üzerinde yer alan ve yeni eklenen "Geliştirmeler" butonuna tıklayarak görebilirsiniz.
  • Kullanıcı Arayüzü - "Taşı ve geliştir" butonu uzun çevirilerde de düzgün çalışacak şekilde düzenlendi.
  • Komşu Yardımı - Dilek Kuyuları, komşu yardımı aldıklarında bunu göstermiyordu, bu da yapının üzerinde mor parıltının ve ikonun görünmemesine neden oluyordu.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

15 Temmuz Pazartesi günü yapılması planlanan 1.83 güncellemesi en erken 16 Temmuz Salı günü yayınlanacak şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle duyuruda yer alan tarih 16 Temmuz olarak değiştirilmiştir.

Sevgiler
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.