• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.84

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

25 Temmuz Perşembe günü 1.84 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulama ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Üretim yapılarında, devam eden üretimlerin ipuçları daha iyi okunabilirlik için ayarlandı.
TooltipProduction.png

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi bir takım hatalar düzeltildi, bunların arasında:
  • Yapılar - Bina yükseltmelerinin doğru şekilde tamamlanmamasına neden olan bir sorun giderildi; bu, inşaatçıların takılıp kalmasına, bağlı binaların bağlantısının kopmuş gibi görünmesine neden oluyor ve bunun sonucunda bina geliştirme görevinin uygun şekilde bitmemesine neden oluyordu. Bu arada, bu sorunların tümü, oyunun basit bir şekilde yeniden yüklenmesi ile çözülebiliyordu, ancak güncellemeden sonra artık ortaya çıkmayacak.
  • Şehir arka planı - Mevsimsel şehir arka planı düzgün şekilde yüklenmeden önce bir anlığına yok olabiliyordu. Bundan sonra bu titreşimli görüntü devam etmeyecek.
  • Şehrin arka planı - Komşu yardımı sandıkları artık ağaçlarda görünmeyecek. Ağaçlara kaba olmamalarını ve rastgele sandık almamaları gerektiğinin talimatını verdik. İsteksiz de olsa kabul ettiler ve onları daha uygun konumlara bıraktılar.
  • HTML5 - Bazen araç ipuçlarının geç görünmesine ve kaynak dışı görünmelerine neden olan bir sorun giderildi.
  • HTML5 - Artık Safari oyuncularında da Flash Player yüklü değilse, HTML5 istemcisine geçme istemi, doğru şekilde tetiklenecek.
  • Ustalık - "Büyü Kaldırma" düğmesinde artık tüm metin doğru şekilde görüntüleniyor.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Savaş özeti ile gösterilen animasyonlar artık ekrana basit bir dokunuş ile atlanabiliyor. Bu turnuvalarda savaşmayı daha hızlı bir hale getirirken, yeni oyuncular savaş sonuçlarını ve savaşta yenilen ve/veya kaybedilen birlik miktarlarını öğrenebilecek.
  • Kullanıcı arayüzü - Bağlantısı kesilmiş Kadim Mucizeler, istenmeyen bir davranışa neden olarak Kadim Mucizeler menüsünden açılıp etkileşime girilebiliyordu.
  • Avatar - Robotlara ait seçilen avatarlar artık mobil ve tarayıcı versiyonda tutarlı şekilde görüntülenebilir. Mobil istemci artık seçimleri yanlış şekilde göstermeyecek.
  • Haberler - Haberler ekranındaki butonun üzerinde yer alan metin artık butonun üzerinde taşma yapmayacak.
  • Yapılar Menüsü- Eğitim Alanları yapısı şehre yerleştirilmeden önce, bu binada hangi tür birliklerin üretilebileceğini gösteren bilgi butonu artık düzgün şekilde çalışıyor.
  • Yoldaşlık üye listesi - Tablo başlıkları ile tablo sütunları arasındaki orantısız görünüm düzeltildi.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.