• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.85 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.85
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Biraz insaflı olun arkadaşlar :)

Durum o kadar da kötü değil, hatta kim kime teşekkür etmeli orası tartışılır :)
Arkadaşımız halinden gayet memnun, turnuvada hesabı her hafta puan alıyor ve bu puan kişisel, sömürecek yoldaşlık var, maceradan sonra ortak 'düşman' da var daha ne olsun.
Zamanında 2 tane koca yoldaşılığı sömürmeye beceremedi, biri Platin Ejder di diğeri Truva. Platinden atılmış Truva da aptal değil , hoş geldin nezaketi göstermek için 1-2 kere mal yardımı yapabilirler ama kendileri sömürmeye asla izin vermezler çok güzel posta koyarlar.
Vega daha neler olduğunu idrak edemedi, az tecrübesinden kaynaklanıyor olabilir, ama bu gidişte çabuk anlayacaklar, tabi bununla iflas da gelecek ama yapacak bir şey yok, biz sadece süreci hızlandırıyoruz. :)

Son düzenleme:

DeletedUser689

Guest
Arkadaşımız halinden gayet memnun, turnuvada hesabı her hafta puan alıyor ve bu puan kişisel, sömürecek yoldaşlık var, maceradan sonra ortak 'düşman' da var daha ne olsun.
Zamanında 2 tane koca yoldaşılığı sömürmeye beceremedi, biri Platin Ejder di diğeri Truva. Platinden atılmış Truva da aptal değil , hoş geldin nezaketi göstermek için 1-2 kere mal yardımı yapabilirler ama kendileri sömürmeye asla izin vermezler çok güzel posta koyarlar.
Vega daha neler olduğunu idrak edemedi, az tecrübesinden kaynaklanıyor olabilir, ama bu gidişte çabuk anlayacaklar, tabi bununla iflas da gelecek ama yapacak bir şey yok, biz sadece süreci hızlandırıyoruz. :)
Bir füze atmadigin kalmis :D

oracleofelves

Özel Üye
Ben bildirimleri daha çok beğendim yardım mı yapmış teklif mi kabul edilmiş. onları ayırmaları güzel olmuş.
Turnuva da da elim alışmış boş ekrana tıklıyorum normalde her savaştan sonra çifte onay veriyorduk ya

DeletedUser1363

Guest

Biz bahsettiğiniz arkadaş aramızda değilken de 10 sandık yapıyorduk. Şimdi de 10 sandık yapıyoruz. Tek farkı bu sefer arkadaşın sayesinde çok daha rahat bir şekilde yapıyoruz. Sömürmek den ziyade arkadaşın oyun bilgisi iyi diyebiliriz. Şuana kadar bizden hiç bir şekilde kendisine mal yardımı yapılmadı. 1 e 1 oranlarda isteği olabilir bunu her zaman karışlamaya çalışırız. Kaldı ki bahsettiğiniz arkadaşın bize bilinçli mallar konusunda yardımları karşılık beklemeksizin çok fazla oluyor. Turnuva konusunda nasıl savaşmamız gerektiği konusunda yardımlarını özellikle yazmakla bitiremem. Biz kendisinden çok ama çok memnunuz dediğiniz durumların bizde yaşanacağını pek zannetmiyorum.

Biz bahsettiğiniz arkadaş aramızda değilken de 10 sandık yapıyorduk. Şimdi de 10 sandık yapıyoruz. Tek farkı bu sefer arkadaşın sayesinde çok daha rahat bir şekilde yapıyoruz. Sömürmek den ziyade arkadaşın oyun bilgisi iyi diyebiliriz. Şuana kadar bizden hiç bir şekilde kendisine mal yardımı yapılmadı. 1 e 1 oranlarda isteği olabilir bunu her zaman karışlamaya çalışırız. Kaldı ki bahsettiğiniz arkadaşın bize bilinçli mallar konusunda yardımları karşılık beklemeksizin çok fazla oluyor. Turnuva konusunda nasıl savaşmamız gerektiği konusunda yardımlarını özellikle yazmakla bitiremem. Biz kendisinden çok ama çok memnunuz dediğiniz durumların bizde yaşanacağını pek zannetmiyorum.

Çelik turnuvasında gördüm sizin teklifler 50 bin mücevhere 40 bin toz, onu başkalara anlatın bana değil. :)

İyi oyunlar. :)

DeletedUser1363

Guest
Herkes istediği teklifi pazara koyabilir. Pazara bakarak bu işi anlıyorsanız helal olsun :) ama yanlış anlıyorsunuz. O teklifler ilk geldiği günde vardı ve kendisi bize özellikler söyledi sakın tekliflerimi almayın yanlış alan olursa söylesin geri veririm dedi. Demek ki komşu sayısı fazla sonuc da vardır seven birileri :)
Dediğim gibi biz arkadaşa 1 yardım ediyorsak o bize 2 yapıyor bundan emin olabilirsiniz. Hesabı büyük bir hesap onun istekleri zaten bizim hesabımızla karşılanmaz. Bizler gelişen hesaplarız. Ben şahsım adıma kendisinden çok memnunum iyi ki tanımışım. İlk mesajda yazdıklarınız başka bir yerlerde olmuş olabilir onlar için iyi kötü yorum yapamam , şuan bizde yazdıklarınızın hiç biri olmuyor.

DeletedUser689

Guest
Bilmiyorum Yeliz, yabancı forumlarda ağustos sonu eylül başı hatta 2 eylül tarih veren bile olmuş ama beta ya gelmeden tahmin yürütmek zor. Bu sefer ırk gecikecek diye zaten belliydi, çok karışık işlere girişmişler, sonsuzluk kulesi daha var.
Aman aman biraz daha geciksin , ben gidip rahat rahat tatil yapayim sonra geleyim huzurla irki bitireyim :) sahi sonsuzluk kulesi ne zaman gelecek ya :confused: