• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.88

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

19 Eylül Perşembe günü v1.88 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Yoldaşlık Maceralarında gerekli olan Rozetlerin açıklaması, rozetleri almak için sadece etkinlik görevlerinin bitirilmesi gerektiğini belirtmek yerine, artık belirli Rozetlerin kazanılması için gerekli görevin açıklamasını içerecek şekilde güncellendi.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Fırtınanın İğneleri Kadim Mucizesi Eğitim Hızı etkisinin görselleştirilmesi ile ilgili bir sorun çözüldü.
  • Amuni - Büyü uygulama moduna gidildiğinde, yapıların bağlantısı kesilmediği halde Amuni yapılarının üzerinde sanki bağlantısı kesilmiş gibi bir simge görülebiliyordu
  • Yapılar - Hayalet Vatozun üretim simgeleri olması gerekenden daha fazla alan kaplıyordu. Bu simgeyi yapının üzerine taşıyarak hangi yapıya ait olduğunun anlaşılmasını kolaylaştırdık.
  • Ustalık - Bir tarif hazırlanırken son 10 sn içerisinde artırıcı butonunun sürekli görünüp kaybolma sorunu çözüldü.
  • Yoldaşlık Maceraları - Bazı görevlerin eksik açıklama metinleri artık eski Yoldaşlık Maceraları görev sistemine atıfta bulunmayacak şekilde güncellendi.
  • Bildirimler - Mozilla Firefox tarayıcısında bazı grafikler olmaması gereken yerlerde duruyordu, bu sorun çözüldü.
  • Büyük Salon - Henüz araştırılmamış olsa bile, 3. aşama Bilinçli Malların Büyük Salon Genel Bakış penceresinde görüntülenmesi mümkündü.
  • Dilek Kuyusu - Süresi dolduktan sonra Dilek Kuyusu menüsünde ortaya çıkan bir yazım hatası düzeltildi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Şehrin arka planı sonbahar temasına dönüştürüldü.
  • Uzun görev tanımlarının artık kesilmesini engellemek için görev metinleri için kullanılabilir alanı genişlettik.
  • Yapılar - Süreli yapıların üretimleri için eksik olan 'İptal' çevirisi eklendi.
  • Yapılar - Üretime eklenmeyen bir bonusun yanlış görüntülenmesi ile ilgili bir sorun çözüldü.
  • Yoldaşlık Maceraları - Yoldaşlık Macerası menüleri, artık daha geniş ekranlarda tam ekran görüntülenebilecek şekilde tasarlandı.
  • Sonsuzluk Kulesi - Grafiklerin garip bir şekilde üst üste binmesini önlemek için Sandıkların ve Kapıların doğru sırayla gösterildiğinden emin olduk.
  • Sonsuzluk Kulesi - Bazı Ruhlar sanki başkasıymış gibi davranıyorlardı, onlara olağan görünümlerine uymalarını söyledik.
  • Birimler - Birimler açıklama ekranında birim portresine tıklayarak sayfanın kapanmasına neden olan bir sorun çözüldü.
Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.