• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.92 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.92
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser689

Guest
bayildim bu mobildeki özel mesaj olayina , birde kadimlere bp atma gelse artik bilgisayardan oynamamiza gerek kalmaz :) burasi dogru yer degil ama sevgili Pann bu forumdaki emoji ifadeler secenekleri cok az acaba bir degisiklik gelirmiydi ?

Pann

Eski Ekip Üyesi
bayildim bu mobildeki özel mesaj olayina , birde kadimlere bp atma gelse artik bilgisayardan oynamamiza gerek kalmaz :) burasi dogru yer degil ama sevgili Pann bu forumdaki emoji ifadeler secenekleri cok az acaba bir degisiklik gelirmiydi ?

Merhaba kleinehexe,

Mobilde mesajların artık kullanılabilir olmasına ben de çok sevindim, uzun zamandır beklediğinizi biliyorum :). Kadim Mucizeler ile ilgili çalışmaların devam ettiğini biliyorum, umuyorum ki yakın zamanda tamamlanacaktır.

Şu anda forum ile ilgili geri bildirimlerinizi topluyoruz, bazı eksikliklerin olduğunun farkındayız. Geliştirme ekibi bu konu üzerinde de sıkı bir çalışma yürütüyor. Emojiler ile ilgili başka taleplerin de olduğunu bildiğimden bu konuda bir iyileştirme yapılacağını düşünüyorum ama süre konusunda sizlere şimdiden net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

DeletedUser1113

Guest
Mobilde mesajlasma kesinlikle süper oldu.merakla persembeyi bekliyoruz.evet birde kadim bp takası olsa pc acmıycam sahsen sadece sehri düzenlerken giricem.
Emegi gecen herkeze tesekkür ediyorum.

lelf

Üye
Benim en çok beklediğim mobildeki kadim mucizeler konusu, yani komşuya kadim mucize yardımı mobilden de yapılabilsin, birde mobilde kişisel avatardaki yazı değiştirilemiyor bu sürümde o da düzeltilebilirdi bence. Problemlerin hepsi halolmamış olsa da bu sürüm beni mutlu etti ençok da mobildeki mesaj konusu, teşekkür ederim.