• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.95 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.95
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
İyi olmus begendim mesajlasmada ki gereksiz yıldız konulmasıda düzelecekmi

DeletedUser689

Guest
Sevgili Pann, birlik sohbetteki sansür uygulamasinida elden gecirseniz ? sohbet etmek iskenceye dönüsünce artik ciddi ciddi küfür eder olduk :) ettigimiz küfürler ekranda cikmasa bile ne gerek var dimi ?

Sevgili Pann, birlik sohbetteki sansür uygulamasinida elden gecirseniz ? sohbet etmek iskenceye dönüsünce artik ciddi ciddi küfür eder olduk :) ettigimiz küfürler ekranda cikmasa bile ne gerek var dimi ?

Karıştırmasana, ne güzel saydırıyoruz, Pann elden geçirse daha yapamayacağız :D
Yardım kelimesi yasak, zaten yardıma muhtaç mi kalmış bizde, olmasın o kelime ne olacak. :)
Yarın kelimesi yasak, hemen yapacaksın yarın diye bir şey yok. :D
Sıkıldım kelimesi yasak, Ad Astra da sıkılıyorsan git patates soğan ek çiftlik oyunda :D
Emanet, yasak, herkes kendi hesaba baksın. :D

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba, şimdi kontrol ettik, küfürlü bazı kelimeler haricinde günlük konuşmalarınızı engelleyen kelimeler için bir düzeltme yapılmıştı, kontrol sırasında da artık bu kelimelerin sansürlenmediğini gördük. Lütfen siz de tekrar kontrol edin, günlük konuşmalarınızı engelleyen bir durum görürseniz bize tekrar bildirebilirsiniz.

DeletedUser689

Guest
Karıştırmasana, ne güzel saydırıyoruz, Pann elden geçirse daha yapamayacağız :D
Yardım kelimesi yasak, zaten yardıma muhtaç mi kalmış bizde, olmasın o kelime ne olacak. :)
Yarın kelimesi yasak, hemen yapacaksın yarın diye bir şey yok. :D
Sıkıldım kelimesi yasak, Ad Astra da sıkılıyorsan git patates soğan ek çiftlik oyunda :D
Emanet, yasak, herkes kendi hesaba baksın. :D
Iyide ben öyle yada böyle istiyorsam zaten küfür ediyorum :D bu sansür sadece yavaşlatıyor :=)))) hem ben 50 yazmak istiyorum belki. Sıkılmaya vaktim yok zaten benim iki ergenle işim başımdan aşkın :DD

DeletedUser689

Guest
Merhaba, şimdi kontrol ettik, küfürlü bazı kelimeler haricinde günlük konuşmalarınızı engelleyen kelimeler için bir düzeltme yapılmıştı, kontrol sırasında da artık bu kelimelerin sansürlenmediğini gördük. Lütfen siz de tekrar kontrol edin, günlük konuşmalarınızı engelleyen bir durum görürseniz bize tekrar bildirebilirsiniz.
Teşekkür ederiz, her zaman ki gibi çok naziksin (kalp)