• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.96

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

23 Ocak Perşembe günü v1.96 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Sonsuzluk Kulesinin Yoldaşlık özelliğine yeni bir sıralama eklendi. Bu şekilde, en son gerçekleşen Sonsuzluk Kulesinde yoldaşlığınız ile diğer yoldaşlıklar arasında toplanan Ruh özü miktarını karşılaştırabileceksiniz.

• SpireMulti01.png

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Bazı durumlarda, farklı bir oyuncunun şehrini ziyaret edip Kadim Mucizelerine Bilgi Puanı bağışlamak istediğinizde, yapı seviyesi yerine "??" gösterilebiliyordu, bu artık düzeltildi.
  • Ustalık - Yeni Tarifler yazan buton artık sayaç 60 dakika ve altında kaldığında çerçeveden dışarı çıkmayacak.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Yoldaşlığınızın bir önceki Turnuvada hangi ödülleri kazandığını, kimlerin katıldığını ve kaç puan kazandığını görmenizi sağlayan yeni bir sekme Yoldaşlık genel bakışına eklendi. Bu sekme yeni Turnuva başlar başlamaz güncellenmektedir.
  • Giriş - Dünya değiştirirken ya da hesaptan çıkış yaparken oluşabilen bir görsel hata düzeltildi.
  • Savaş - Bir savaş bittikten sonra, sonuçlar ekranında bekleme sürelerini azaltmak için ayarlamalar yapılarak sunucu yanıtı hızı artırıldı.
  • Üretim - İlgili üretim pencerelerinde üretilecek öğeleri gösteren görüntüler artık metin ve kutularla üst üste binmiyor.
  • Satışlar- Ekranın sağ üst kısmında aktif bir teklif gösteren buton, yanıltıcı bir teklif göstermek yerine artık her zaman mağazada sunulan teklifler ile aynı teklifi gösterecek.
  • Yapılar - Bazı yapıların şeffaf görünmesine ve yapılar menüsünde "?" gösterilmesine neden olan bir hata çözüldü.
  • Yapılar - Eldrasil'in Kereste Fabrikası ve bazı diğer yapıların kaybolan animasyonları tekrar eski haline yüklendi. Bu animasyonlar diğer tüm animasyonlar ile birlikte, uygulamanın bulunduğu cihazın RAM hızının azaldığı tespit edilirse gösterilmeyecektir.
  • Hesap - Bir oyuncu adının tüm oyun dünyalarında düzgün bir şekilde görünmesini engelleyen ve bunun yerine genel bir adın gösterilmesine neden olan bir sorun çözüldü.
  • Mesajlar - Mesajlar menüsüne erişim butonu eğer bir oyuncu bir Yoldaşlığa üye değilse artık görünmez olmayacak.

Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.