• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.97 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.97
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Beta da takip ettim bu konuyu, hayata geçmeden önce yapımcılar oyuncuların fikrini almışlar ve beta sürümünde oynayan hemen hemen tüm fırsatçılar tam destek vermişler. :)
Yani fırsatçılığı legalleşmişler. :D
Ben 3. mala 1. malları veya 2. mallara 1. malları olan teklifler ister 5 yıldızlı olsun almam mesele. Kötü mü olmuş, benim için farketmez, eskisi gibi ticarete devam edebildiğim süreçte kendi adıma söyleyebilirim bir sıkıntı görmüyorum. :)

DeletedUser689

Guest
güncellemeler de dilek kuyusunu okuyunca dur yazayim dedim . Elmas verme oranlari baya bir düsmüs , hissetmemek elde degil. sehrimde 39 dilek kuyusu var , her toplamada cogunluk 25 -50 en iyi ihtimal 75 elmas cikiyor ve inanin bana eskiden bu böyle degildi. zaten gerekli gördügümde %100 bonusla elmas alan bir oyuncuyum ama dilek kuyusu icin ugrasip emek verdigim etkinlikleri düsününce ister istemez sinirleniyorum ! Söyle bana sevgili Pann dandik büyük ödüllerinizin oldugu etkinliklere dilek kuyusu icin katilan oyunculari da mi hayal kirikligina ugratacak artik Innogames ?

Boş versene kuyuları, kısaltma al, ben hiç kuyularla uğraşmıyorum zaten sağdan soldan geliyorlar, 100% gelince ufaktan alırsın imkan olunca. Çok fena dedikoduları var bende ama burada paylaşmam, hem Pann kızıyor sonra, hem bizi sevmediğine rağmen her yazıyı takip edenler var, yani fanlarımız :D, sen beni dinle sonra teşekkür edersin. :)

DeletedUser689

Guest
Boş versene kuyuları, kısaltma al, ben hiç kuyularla uğraşmıyorum zaten sağdan soldan geliyorlar, 100% gelince ufaktan alırsın imkan olunca. Çok fena dedikoduları var bende ama burada paylaşmam, hem Pann kızıyor sonra, hem bizi sevmediğine rağmen her yazıyı takip edenler var, yani fanlarımız :D, sen beni dinle sonra teşekkür edersin. :)
zaten yazmistim kisaltmalar icin katilacagimi etkinlige ama hali hazir da sehrimde kurulmusken neden hayal kirikligina ugrayayim ki ? hem ne dedikodusu o , benim neden haberim yok ? güncelle beni baby :D

Hani oranlar değişmeyecekti, sadece görsel olarak tekliflerin yıldız derecelenmesi değişecek, yani eskiden yıldız olmayan teklif şimdi 2 veya 3 yıldızlı görünecek , ama iş öyle değil, sadece görünmüyor oranlar da değişmiş .
Marindor bunu yazmış:
Ekran Resmi 2020-02-06 22.07.08.png

Önemli: sadece yıldızların ifade ettiği anlaşmanın ne kadar “dürüst” olduğunun görselleştirilmesini değiştirmeye çalışıyoruz. Halihazırda mevcut sistemde yapabileceğiniz gibi, serbest ticaretin kaynaklarını farklı bir oranla sınırlamaya çalışmayız. Minimum ve maksimum oranlar mevcut sistemdekiyle aynı kalacaktır.

Canlı sunuculara gelene kadar aynı kelimesi benzer olmuş, ama bunun benzeyen tarafı neresi anlamış değilim.
Yani aynı kalsaydı mesele 100 parşömene 1600 çelik yazılabilirdi ama yazılmıyor.
Gerçi bunu bu tür teklifleri verenler düşünsün, dediğim gibi benim teklifler kendi sınıf arasında , sadece arkadaşlara yardım ederken zorlanacağız, çünkü birliğimizde yardımlaşma ön planda, özellikle bilinçli mallarda, diğer mallar zaten kimse istemez bizde kolay kolay, ırkı bitirenler bitirmeyenlere malları veriyoruz. Neyse ki ırkı herkes tamamlamış sayılır ama gelecek ırk sanki Elvenarı aratır. :)