• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.99 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.99
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:
Merhaba,

Kadim mucizelerdeki yenilik bp yatırmadan tüm ödül sandıkları görülmesi çok güzel olmuş. Foe de bu özellik vardı oradan hatırlıyorum, bize de gelemesini sevindim, en azından kaç bp geri döner öğrenmek için 1 bp atıp bakmaktan kurtulduk.

Toptanciye gelirsek burada hem artı hem eksi tarafları var. Yeni başlayanlar için bu düzenleme çok kötü olmuş. Henüz sikke veya erzak yağmuru yeterli miktarda olmayan yeni oyuncular ciddi sıkıntılar yaşayacaklar, zaten sikke ve erzak sıkıntısını yaşıyorlar bir de etkinlik görevlerinde toptancı ile alışveriş yap görevi gelse nasıl yapacaklar bilemiyorum. Büyük gelişmiş hesaplar için bu çok sıkıntı yaratmaz, ama eğer oyuncu yanlış taktik ile ilerleyip durmadan artan sikke ile hep bp almışsa o da zor duruma düşebilir. 20 bp satın al görevin ardından toptancı ile alışveriş yap görev gelirse depoda yeterli miktarda sikke yağmuru lütfu yoksa gorevlerde zorlanacak. Gerçi Beta da bu tür görevler sayısını düşüreceğiz demişler, ama rastgele görev sistemine sahip olan etkinlikte isteği kadar düşürsünler arka arkaya gelirse, yaşasın harita konuşuları durmadan yardım alacaklar komuşulardan. :)
Etkinlik dışında bu geliştirme gayet güzel olmuş, şahsen ben günde bir kaç kez hem sikke hem erzak taştığı zaman toptancıdan mal alıyorum ve 5 kere tıklamak yerine 1 kere tıklayıp evleri ve atölyeleri toplayabilirim. :)

DeletedUser1113

Guest
genel olarak iyi olmuş birde bir başka oyuncunun kadimine yardım yaptğımızda kadim bittiğinde ödüller geliyor güzel ama hangi oyuncudan geldiğini bilsek iyi olur diye düşnüyorum bunu da çözseniz :)