• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.99

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

5 Mart Perşembe günü v1.99 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Başka bir oyuncunun Kadim Mucizesine yardımda en çok katkı sağlayan oyuncuların aldıkları ödüller, artık henüz hiçbir yardım yapılmamış olsa bile, ilgili Kadim Mucizenin yardım sekmesinde yer alacak.
  • Başka bir oyuncunun Kadim Mucizesine yardım etmek için kullanılan elmas ile Bilgi Puanı satın alma butonu, mevcut Bilgi Puanları harcandıktan hemen sonra 1.5 saniye kadar işlevsiz kalacaktır. Çok sayıdaki geri bildirimlerinizi değerlendirdik ve hızlı tıklamalar sonucunda istenmeyen Elmas kullanımlarını engellemek için bu gecikmeyi ekledik.

Dengeleyici Değişiklikler

• Toptancı teklifleri, 1.97 sürümünden bu yana Tüccarda halihazırda kullanılmakta olan oranları dikkate alacak şekilde düzenlendi.
    • Toptancıdaki Normal ve Bilinçli Malların fiyatlandırmaları ve teklifleri düzenlendi. Bu değişiklik oyunumuzun ekonomisindeki her bir Mal seviyesinin değerini daha doğru şekilde yansıtıyor.
    • Toptancıdan tek bir satın alma ile elde edilebilecek Mal miktarı artırılarak, daha fazla Mal elde etmek için gereken tıklama miktarı azaltıldı.
    • Toptancı ile belirli bir miktarda Ticaret yapmanızı gerektiren görevler, % 50 daha az ticaret gerektirecek şekilde ayarlandı. Eğer görevler belirli miktarda Ticaret veya Toptancı Ticareti gerektiriyorsa, oranlar aynı bırakıldı.
    • Değişikliğin kendisi ve değişiklik ile ilgili nedenler hakkında daha fazla bilgi almak için Beta duyurumuzu okuyabilirsiniz. Lütfen bu değişikliklerin güncellemeden sonra Toptancıdaki ilk günlük maliyet sıfırlamasından sonra yürürlüğe gireceğini unutmayın.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Sonsuzluk Kulesi - Savaşa katılacak birimleri seçerken veya seçimi iptal ederken üzerlerinde dereceleri gösteren yıldızlar titreyebiliyordu.
  • Sonsuzluk Kulesi - Sonsuzluğun Kulesi'nin Yoldaşlık bölümünde verilen son ödüllerin gecikmesine neden olan bir sorun çözüldü.
  • Mesajlar - Daha okunabilir olması için, uzun mesaj başlıklarının kısaltılması ile ilgili bazı ayarlamalar yapıldı.
  • Turnuvalar - Son Karşılaşmayı bitirdikten hemen sonra şehre gittiğinizde Turnuva Bölgelerinin donmasına neden olabilecek bir sorun çözüldü.
  • Eğitici görevler - Oyunun başlangıcında yer alan eğitici görevler sırasında haberleri okumak mümkün olmadığından, bu görevler süresince haber bildirimleri kapatıldı.
  • Çeviriler - Sıralamalar için "Kule" çevirisi eklendi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Sonsuzluk Kulesine HUD üzerinden ulaşımı kolaylaştırma amacıyla kullanıcı arayüzüne yeni bir buton eklendi.
  • Sıralamalardan, kendinize ait sıralama puanına tıkladığınızda artık bununla ilgili detaylı bir özet görebileceksiniz.
  • Toptancı, Ustalık Penceresi ve Envanter için daha fazla geri bildirim uyarısı eklendi. Toptancı ile bir satın alma yaptıktan sonra, bir Ustalık tarifini bitirdikten sonra veya büyü kaldırma işlemi sonrasında, elde edilen kaynağın simgesi (Mallar, Görüş Buharı, Büyü Parçaları) artık ekrandaki ilgili depolama alanına doğru hareket edecek.
  • Artık Kadim Mucizelerin genel bakış penceresinden, seçilen Kadim Mucizelerin etkileri konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.
  • Destek Lütuflarının görünüşü tüm menüler için birleştirildi, artık Kadim Mucize içeriklerinde farklı şekilde görünmeyecekler.
  • Kullanıcı Arayüzü - Dünya Haritasında her şehrin içerik menüsünde yer alan Komşu Yardımı simgesi bundan sonra doğru şekilde yerleştirilerek yeniden sağ altta görünecek.
  • Mesajlar - Oyun dünyalarından hesabı silinmiş bir oyuncu ile konuşma başlatmaya çalıştığınızda meydana gelebilecek bir sorun çözüldü.
  • Sonsuzluk Kulesi - 25 ve daha elmasınız bulunduğunda, ücretsiz Diplomasi haklarınızı kullandıktan sonra arayüz üstüste gelebiliyordu bu sorun çözüldü.
  • Sonsuzluk Kulesi - Tüm ücretsiz denemeler kullanıldıktan sonra Diplomasi için ek bir tur satın almak için açılan pencerenin, mağaza arayüzüyle çakışma sorunu çözüldü. Bu durum sadece 25'ten az sayıda Elmas bulunduğunda meydana geliyordu.
  • Araştırma - İhtiyacınız olan bilgilere daha kolay erişim sağlayabilmeniz için Ürünlere Genel Bakışın, teknoloji gereksinimleri bildirim penceresinin üstünde görünmesini sağladık.
  • Yapılar - Platform katılımcıları sihirlerini biraz fazla kullandıklarından dolayı bazı oyuncuların Ejderha Platformları görünmez olmaya başlamıştı. Bu sorunu çözerek tüm seviyelerinin tekrar görünür olmasını sağladık.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.