• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz savaşçı dizilim hatası

• Konuyu başlatan DeletedUser766
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser766

Guest
merhaba elvenar ekibi, turnuva savaşı yapmadan önce dizdiğimiz asker sıralaması, savaşı başlattıktan sonra neden dizdiğimiz gibi değil de rasgele dizilmiş oluyor? zaten sistemin askerleri bireysel olarak turnuvada oyuncu askerlerinden sayıca ve bölük olarak üstün bir de dizilişi sistem lehine ayarlamasın lütfen!
savaş düzeninde askerlerimizi dizdiğimiz sıralamada kalması gerekiyor lütfen bu konuyla ilgili düzeltmelerinizi bekliyorum!
ilginiz için teşekkürler!

DeletedUser919

Guest
merhaba elvenar ekibi, turnuva savaşı yapmadan önce dizdiğimiz asker sıralaması, savaşı başlattıktan sonra neden dizdiğimiz gibi değil de rasgele dizilmiş oluyor? zaten sistemin askerleri bireysel olarak turnuvada oyuncu askerlerinden sayıca ve bölük olarak üstün bir de dizilişi sistem lehine ayarlamasın lütfen!
savaş düzeninde askerlerimizi dizdiğimiz sıralamada kalması gerekiyor lütfen bu konuyla ilgili düzeltmelerinizi bekliyorum!
ilginiz için teşekkürler!
Merhaba rntx,

Bahsettiğiniz konu için kısa bir incelemenin ardından tekrar dönüş sağlanacaktır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

DeletedUser919

Guest
Konu incelenmiştir.
Bu bir hata değildir. Bu dizilim sıralaması bir sistemden oluşmaktadır.
Birinci sırada seçtiğiniz birlik, savaş başladığında ortaya geçer ve kalanlar ise; 2. sola 3. sağa 4. sola 5. sağa

Örneğin savaşa başlamadan önce:
şu sıralama ile seçerseniz: 1. Kılıç Dansçısı 2. Okçu 3. Treant 4. Golem 5. Büyücü
sahaya çıktıklarında: 4. Golem 2. Okçu 1. Kılıç Dansçısı 3. Treant 5. Büyücü

Saygılarımızla,

DeletedUser766

Guest
kesinlikle yanılıyorsunuz! tmm,eğer dediğiniz gibiyse... şöyle söyleyim, ben savaşları aşırı mal talep ettiğinden dolayı manuel yapıyorum, askerleri dizip savaşı başlattığımda askerlerin yalnış dizilimi yüzünden teslim olup tekrar dizilim yapıp savaşı başlatıyorum birkaç denemeden sonra bazen aynı askerleri tam olarak dizdiğim gibi olmasa da yerleri değişiyor eğer dediğiniz gibi sıralama olsaydı 100 kere bile sil baştan başlatsam savaşı gene de askerlerin sıralaması demişmemeliydi değil mi?!
lütfen bu konuyla ilgili isteklerimizi yetkililere iletirmisiniz? lütfen diziliş sıralamasını kendimiz kuralım!

DeletedUser919

Guest
kesinlikle yanılıyorsunuz! tmm,eğer dediğiniz gibiyse... şöyle söyleyim, ben savaşları aşırı mal talep ettiğinden dolayı manuel yapıyorum, askerleri dizip savaşı başlattığımda askerlerin yalnış dizilimi yüzünden teslim olup tekrar dizilim yapıp savaşı başlatıyorum birkaç denemeden sonra bazen aynı askerleri tam olarak dizdiğim gibi olmasa da yerleri değişiyor eğer dediğiniz gibi sıralama olsaydı 100 kere bile sil baştan başlatsam savaşı gene de askerlerin sıralaması demişmemeliydi değil mi?!
lütfen bu konuyla ilgili isteklerimizi yetkililere iletirmisiniz? lütfen diziliş sıralamasını kendimiz kuralım!
Görüşlerinizi iletmekten memnuniyet duyarız.
Fakat bu isteğinizi buraya öneri taslağına uygun olarak yazabilir misiniz?
Bu şekilde biz de önerinizi raporlarımıza ekleyip iletebiliriz.

Saygılarımızla,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.