• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sema Tüccarlarının Yolculuğu Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sema Tüccarlarının Yolculuğu

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:

Hann Kai

Meşhur Üye
Gerçekten güzel bir yolculuk olacak gibi duruyor şimdiden sabırsızlanıyorum :) Beta'da oynamaya başladım Teşekkürler Elvenar o_O:eek::D:D:D

DeletedUser1471

Guest
Yolculuk güzeldi dönme dolap bolluğunu almama 1 2 görev kalmıştı ama olsun zevkliydi. :)
Bu hayvan geliştirmeleri hangi ayın etkinliğinde çıkacak bilgisi olan var mı? :(

Hann Kai

Meşhur Üye
Yolculuk güzeldi dönme dolap bolluğunu almama 1 2 görev kalmıştı ama olsun zevkliydi. :)
Sıradaki etkinlikte de var dönme dolap 90 görevden sonra veriliyor. ;)

Bu hayvan geliştirmeleri hangi ayın etkinliğinde çıkacak bilgisi olan var mı?
Bugün Beta'da yeni bir etkinlik başladı :D Geliştirilebilir yeni bir yapı geliyor. 90 görevlik 21 gün sürecek. Çok güzel bir yapı çok hoşuma gitti kesinlikle şehrimde böyle bir yapı olmasını istiyorum. Büyücüler ve Golem birlik olmuş gibi duruyor. Hadi size spoiler vereyim :)
Forumann_July2020.png
A_Evt_Evo_July_XX_Wise_Golem10_1_0000PNG.png
Yeni Etkinlik.jpg
benim olacak o :cool:

Son düzenleme:

DeletedUser1471

Guest
Sıradaki etkinlikte de var dönme dolap 90 görevden sonra veriliyor. ;)

Bugün Beta'da yeni bir etkinlik başladı :D Geliştirilebilir yeni bir yapı geliyor. 90 görevlik 21 gün sürecek. Çok güzel bir yapı çok hoşuma gitti kesinlikle şehrimde böyle bir yapı olmasını istiyorum. Büyücüler ve Golem birlik olmuş gibi duruyor. Hadi size spoiler vereyim :)
benim olacak o :cool:
Yapısı gravity ınn'e benziyor biraz sanki :)

DeletedUser1447

Guest
çok güzeldi :) la laaa
tasarıımlar harika ve çoook sevdiklerim var içlerinde :)