• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Serbest Birim Geliştirmesi

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Screenshot_20210115_093752.jpg

Merhabalar.
Serbest birim geliştirmesinde üstte %25 bonus verdiği yazarken altta 125% yazıyor.
Wikiden kontrol ettiğimde sadece %25 yazıyor.
Sanırım alttaki yanlış yazılmış.

(Ya da benim anlamadığım, bilmediğim bir sey ise kusura bakmayın lütfen)

DNDR-ASR

Süper Üye
%25 daha fazla yani normal gücü 100 ise artık 125 :)

o binaları şu an etkin kullanamıyorsan sakla boşuna kullanma onlarsız kule imkansız (en azından benim için)

ROSAMIA

Çalışkan Üye
%25 daha fazla yani normal gücü 100 ise artık 125 :)

İşte altta %125 yazarken üstte %25 yazıyor onu merak ettim :)

o binaları şu an etkin kullanamıyorsan sakla boşuna kullanma onlarsız kule imkansız (en azından benim için)

Ben daha minnak bir hesap olduğum için şuan kullanmıyorum,son katı bitirebiliyorum.
Birde süresi 5g olunca yapmayım dedim ama ilerde faydası var derseniz alayım dursun?

DNDR-ASR

Süper Üye
İşte altta %125 yazarken üstte %25 yazıyor onu merak ettim :)

1,00+0,25=1,25

Ben daha minnak bir hesap olduğum için şuan kullanmıyorum,son katı bitirebiliyorum.
Birde süresi 5g olunca yapmayım dedim ama ilerde faydası var derseniz alayım dursun?

Yerinde olsam gördüğümü alır ilerisi için saklardım bu gibi binaları ve yemleri şu an lazım değilse bile kaçırmamak gerek
Süresi 5 gün yani kulenin ya da turnuvanın başında kurarsan sonuna kadar yetiyor
hatta sürenin sonunda kurarsan bir sonrakinin başına yetiyor 1 taşla 2 kuş vurmuş oluyorsun :)

ROSAMIA

Çalışkan Üye
1,00+0,25=1,25

Yerinde olsam gördüğümü alır ilerisi için saklardım bu gibi binaları ve yemleri şu an lazım değilse bile kaçırmamak gerek
Süresi 5 gün yani kulenin ya da turnuvanın başında kurarsan sonuna kadar yetiyor
hatta sürenin sonunda kurarsan bir sonrakinin başına yetiyor 1 taşla 2 kuş vurmuş oluyorsun :)

Teşekkür ederim :)