• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Çözüldü Server Sorunu mu?

• Konuyu başlatan Deleted User - 46528
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 46528

Guest
Sonsuzluk kulesinde yoğun saatlerde, Elvener sekmesi çöküyor. (Firefox) Diğer sekmelerde youtube v.b çalışmaya devam ediyor.

Virtus

Özel Üye
Merhaba mozartcapri

Elvenar sekmesinin çökmesi ile ilgili şu an teknik bir problemi bulunmuyor. Sorununuzun tekrarlanması durumunda lütfen bize bildiriniz.

Deleted User - 46528

Guest
İlk defa olmadı. Yoğun saatlerde ve Kulede iken mutlaka çöküyor.

Virtus

Özel Üye
Tekrar merhaba mozartcapri

Teşekkür ederim. Daha detaylı bir inceleme yapabilmemiz açısından bu konu ile ilgili bir ticket açar mısınız?

mmxmmx

Yeni Üye
Açılışta server ve diğer yükleme sorunu var. Dünya haritasına geçiş yarım kalıyor.
Adsız.jpg
Adsız2.jpg
Adsız.jpgAdsız2.jpg
Merhaba mozartcapri

Elvenar sekmesinin çökmesi ile ilgili şu an teknik bir problemi bulunmuyor. Sorununuzun tekrarlanması durumunda lütfen bize bildiriniz.

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba, burada bahsedilen sorunların bir kısmı sistem kaynaklı olabilir ve ekip üzerinde çalışmaya başladı. Yalnız "Render Config Json not found" gibi bazı sorunların kaynağı tarayıcınız da olabilir. Bu nedenle sizlerden ricamız, benzer bir sorun ile karşılaştığınızda öncelikle tarayıcınızın güncel olup olmadığını kontrol etmek ve geçmiş&çerezleri sildikten sonra tekrar denemeniz. Çoğu zaman farklı bir tarayıcı kullanmak veya gizli moda geçmek sorunu çözebilir. Eğer sorun bu şekilde çözülüyorsa muhtemelen sorunun kaynağı kullandığınız tarayıcıdır.

Eğer sorun hala devam ediyorsa, sorunun kaynağını incelememiz açısından CDN hata kodlarını bize göndermeniz çok yardımcı olur.
Bu ekrana nasıl ulaşacağınız konusunda detaylı bilgiye buadan ulaşabilirsiniz.

Bu koda ulaşamıyor olsanız bile yine de ticket açarak bize ulaşmanız en sağlıklısı olacaktır.

Merhaba,
Yeni konu açmayım dedim, çünkü 1 saat önce aynı sıkıntı yaşamaya başladım.
Oyuna giremiyorum, 10 defa denedikten sonra girsem de pek bir şey yapamıyorum, toplama kurma aktif değil.
ekran-görüntüsü-17-07-2021-19_optimized.25.01.png
Ekran görüntüsü 17-07-2021 19.25.45.png
Ekran görüntüsü 17-07-2021 19.25.21.png

kırmızı olan yerler aldım dediğiniz gibi.
İnternet hızım da gayet iyi
Ekran görüntüsü 17-07-2021 19.17.44.png

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,
Yeni konu açmayım dedim, çünkü 1 saat önce aynı sıkıntı yaşamaya başladım.
Oyuna giremiyorum, 10 defa denedikten sonra girsem de pek bir şey yapamıyorum, toplama kurma aktif değil.

Merhaba Tristeria,

Bu sorun anlık olarak gerçekleşmiş görünüyor ve şu anda çözüldü olarak rapoarlanmış. Sorunu yaşamaya devam ediyorsanız bilgi verebilir misiniz?