• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sessizlik Yolu Yoldaş Alımı

• Konuyu başlatan DeletedUser344
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser344

Guest
sıralama ve puan bilgileri sürekli değişeceğinden şu an için bildirmiyorum
yinede şimdilik 48. sıradayız.

Merhabalar,

Daha bugün kurulmuş olan , sessizik zirvesi ve sessizlik kalesi'nin uzantısı olan yoldaşlığımız sessizlik yolu'na
aktif oyuncu alımlarımız başlamıştır.
Ailemiz gittikçe büyüdüğünden ve bu oyunu seven insanlarla birlikte daha da büyütmek istediğimizden dolayı açtığımız yoldaşlığımızda kurallar çoğu birlikte olduğu gibi standarttır.
+komşu ziyaretleri günlük yapılmalı
+pazar kar amacı gütmemeli
+sohbetlerimiz ise sevgi ve saygı çerçevesinde samimi vede öğretici olmalıdır.

sizde baş vurun kocaman sessizlik ailesinin bir ferdi olun.
kurallara uyabilicek hevesli oyunu seven 5000 puan üzeri tüm arkadaşlarımız davetlidir.

geri bildirimler oyun içi mesaj ile bana (norien) yapılabilir.
herkese keyifli oyunlar dilerim.

DeletedUser344

Guest
Merhaba

Arkadaşlar 12 kişi olduk bile 1 günde ,
yerler tükenmek üzere
ben bir haber vereyim dedim.
Alıcak yerimiz hala varken buyurun gelin :)

DeletedUser366

Guest
çağırdınız geldim.umarım aktif bir birliktir burası..ziyaretlere dikkat edecekmisiniz.bonussuz ürün binalarına ne diyorsunuz.sohbetleriniz her zaman bu seviyedemi olacak .yanlış anlamayın ..şu an tam istediğim gibi.böylemi devam edecek.yeni başlıyanlara nasıl yardım etmeyi düşünüyorsunuz.oyun hakkında yeterli bilginiz varmı.bir oluşumun devamıyız yazmışsınız.bu oluşumun desteğini alabiliyormusunuz.bunlar yeni bir oyuncu olsaydım ilk aklıma gelecek sorulardan bir kaçı.ltf beni yeni başlıyan bir oytuncu gibi bilgilendirirmisiniz..

DeletedUser344

Guest
merhaba KRAATED

sizinde deneyimlediğiniz üzere birliğimiz aktif ve hep öyle kalması için çalışmakta bizim görevimiz. ziyaretler daima konrol edilecek takibi yapılacaktır birliğimizde. Bonussuz ürün binalarına gelirsek, bu oyuncu gelişimini yavaşlattığı ve yük olduğu için gelen tüm arkadaşlarımıza bunun zararlı yanlarını anlatıp bilgilendirme de görevlerimiz arasında. chatimizde aynen şu an olduğu gibi hep aktif ve öğretici bir düzeyde olucak bildiğimiz herşeyi öğretmek için kurduk birliğimizi sonuçta. yeni başlayan arkadaşlarımızın şehir gelişimlerinden görevlere kadar her konuda aydınlatıcaz ve ben bu yeterliliğe sahip olduğumu düşünüyorum, zira evet o köklü birliğimizin bana verdiği bilgileri aktarıyor olacağım bende sonuçta ve devamı olduğumuz oluşumların desteğini aldığımız sizin şu an bizimle olmanızdan belli zaten. yanımızdasınız çünkü biz kocaman bir aileyiz.
ve yeni başlayan oyuncularıda kocaman ailemize dahil etmek istiyoruz , bunun için kolları sıvadık.

umarım yardımcı olabilmişimdir. anlamadığınız bir yer var mı?

DeletedUser366

Guest
tşk ederim.desteğimiz herzaman yanında olacak .umarım oyundaki başarını bu özgüveninle tüm birliğe yansıtırsın.. benim için konu kapanmıştır ilk defa yorulmadım umarım yormamışımdır