• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sevgililer Günü Etkinliği Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sevgililer Günü Etkinliğimiz
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

kayotisir

Aktif Üye
Merhabalar,

Etkinliğin maalesef son görevi mantıklı gelmedi. Son ırkta olan bir oyuncunun teknoloji araştırması yapması imkansız ve sırf bu görev için sıfırdan 16 seviye bir yapı kurmaya çalışmak ne derece mantıklı !

DeletedUser

Guest
Merhaba,
900 büyü parçası görevinde kaldım bu görevi yapmayı düşünmüyorum fakat eğlenceli etkinlikti. İyi oyunlar dilerim. :)

DeletedUser1432

Guest
Bu güne özel başka etkinlik yok mu? 2 gün önce bitirdim zaten

oracleofelves

Özel Üye
Etkinlik güzeldi ödüller de güzeldi (instants)
büyük ödül hem kültür hem nüfus verdiği için gözümde çöp maalesef.
Mana ve kültür verseydi güzel olabilirdi.
Büyü Parçası Elde et. görevleri değişik idi büyük ödül o zaman işe yarayacak tekrar gelirse :=)

3 Karşılaşma ve ya 15 turnuva karşılaşması tamamla.
12 Karşılaşma ve ya 60 turnuva karşılaşması tamamla.

Şu görevlerde 1 normal karşılaşma =5 turnuva karşılaşması demişler resmen.

örnek 2 karşılaşma tamamladın 5 de turnuva karşılaşması tamamladığında saymıyor.
ya karşılaşmayı 3 e tamamla ya turnuva karşılaşmasını 15 e tamamla diye elini zorluyor resmen

büyük ödül hem kültür hem nüfus verdiği için gözümde çöp maalesef.

Ne çöpü ben onunla 2 bin civarı büyü parçası aldım, ona çöp denmez :D
Artık en ufak etkinlikler bile ödüller ne olursa olsun ustalık özelliği geldikten sonra çok önem kazanmışlar, her kazandığımız bina işe yarıyor.

oracleofelves

Özel Üye
Ne çöpü ben onunla 2 bin civarı büyü parçası aldım, ona çöp denmez :D
Artık en ufak etkinlikler bile ödüller ne olursa olsun ustalık özelliği geldikten sonra çok önem kazanmışlar, her kazandığımız bina işe yarıyor.

Ben parçalarsam bana da 1440 büyü parçası verecek onu bu etkinlikteki gibi büyü parçası isteyen olursa diye saklamayı düşünüyorum :D
Şehre konulmayacak yapı anlamında.