• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Sikke ve Erzak Deposu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar,
- Tüccar bölümüne Sikke ve Erzak ticareti de konulsa iyi olmaz mı ?
- Asker ticareti yapılması bile düşünülebilir. Zamandan tasarruf etmek açısından.
- Sadece temel mal ticareti yetersiz kalmış gibi. Tüccarın biraz daha genişletilebileceğini düşünüyorum.

DeletedUser

Guest
Belki bu kadarı fazla gelebilir yetkililere ama şu nüfus sıkıntısı için kesin birşey yapılması lazım :)

KuMLuK

Üye
8 Seviye ve üstü konutlarda nüfus sıkıntısı kalmıyor arkadaşlar. 8 seviye konutu açabilirseniz rahatlarsınız.

DeletedUser

Guest
Evet sanırım +260 veriyormuş.Fakat araştırmalar için BP'ler o kadar yavaş ilerliyor ki.Sikke ile alalım diyoruz hiç durmadan artıyor miktar.Haritadan yer alalım diyoruz ne asker dayanıyor ne ürün,erzak.Halimiz harap kısaca :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Evet, benim konutlarım 9 ve iyi miktarda sikke veriyor. Ben de ilk zamanlar böyle düşünüyordum. Yine de güzel bir öneri :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Merhaba arkadaşlar
Öneri güzel ancak sadece yeni başlayan arkadaşlara yarar gibi. Çünkü konutlar ve atölyeler belirli bir seviyeye gelince erzak ve sikke ihtiyacı pek kalmıyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.