• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Simyanın Sırları Yorumları

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Wezen

Çalışkan Üye
Bir oyun özellik eklene eklene sona yaklaşır bu oyuna olacak olan da bu gibi duruyor. Sonuna kadar buradayız bakalım neler göreceğiz daha güncel var olan etkinliklerin ödülleri iyileştirmek yerine bir şeyler ekleme sevdasından vazgeçilmeli.

Bu eklenen özelliğe gelince , turnuva zamanı paralı asker saldırı veya can artışını denk getirmeye çalışıyorum. O da 5 saat yaklaşık bir etki süresi var. İşin içinde şans var , yani o da gelmedi mi o hafta benim için boşa gitmiş oluyor.
Bu oyun zaten şanslar üzerine kurulu şansınız yoksa hiç bulaşmayın :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Bir oyun özellik eklene eklene sona yaklaşır bu oyuna olacak olan da bu gibi duruyor. Sonuna kadar buradayız bakalım neler göreceğiz daha güncel var olan etkinliklerin ödülleri iyileştirmek yerine bir şeyler ekleme sevdasından vazgeçilmeli.

Bu eklenen özelliğe gelince , turnuva zamanı paralı asker saldırı veya can artışını denk getirmeye çalışıyorum. O da 5 saat yaklaşık bir etki süresi var. İşin içinde şans var , yani o da gelmedi mi o hafta benim için boşa gitmiş oluyor.
Bu oyun zaten şanslar üzerine kurulu şansınız yoksa hiç bulaşmayın :)

Sanırım asıl yorum yapmak istediğiniz konu bu;
Cadı Kazanı