• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonbahar Burçları (2020) Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sonbahar Burçları

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
sevimli görünüyor tasarımını yapan arkadaşların emeğine sağlık merakla bekliyorum görevler bina yükseltmesi ve teknoloji açma umarım seçmeli olur çağ sonundayım ve hiç yükselebilecek binam yok şuan açabileceğim teknolojim de yok mlz anlamında
hepimize keyifli oyunlar dilerim.

Rosalinda

Aktif Üye
Eski ayıları geliştirmek için gerekli olan eserleri alabilsek bile yeteceğini hiç sanmıyorum. En fazla 10-12 eser alabiliyoruz bir etkinlikten o da kendi yapısını geliştirmek için kullanılıyor zaten. Muhtemelen yine elmas almaya yönlendirip öyle tamamlatırlar.

Raithen

Özel Üye
Hoş bir etkinlik yine.. gorevler de, sandık içi ödüller de güzel.. eski ayılar için de alınacak 5 geliştirme bile değerli diye düşünüyorum ben.. kaçırmayın derim..

Raithen

Özel Üye
Merhaba,

Etkinlik bitti.. level 5 yapılabilecek gibi ayarlanmış.. keyifliydi benim hoşuma gitti.. bir boz ayıcığa ihtiyaç vardı, level 5 olarak da iş görür diye düşünüyorum..
5/5 puan : )

teşekkürler..

Bell

Üye
Selam herkese ben ay ayısını satmıştım etkinlik devam ederken ustalıkta çıkar diye düşünmüştüm ama çıkmadı hala çıkma ihtimali var mıdır?

isbara

Çalışkan Üye
Selam herkese ben ay ayısını satmıştım etkinlik devam ederken ustalıkta çıkar diye düşünmüştüm ama çıkmadı hala çıkma ihtimali var mıdır?
selam; şimdi bu tür devam etkinliklerde, bir önceki etkinlikte kazanıp kurmadığın panda kutup veya boz ayı için geçerliydi ustalıkta tekrar çıkması, maalesef siz bu etkinlikten kazandığınızı satmıssınız ki bu ustalıktan çıkmaz,bir dahaki etkinliklerde göz önünde bulundurursunuz. gerçi etkinlik bitti ama 9 tane ayı gelişimi kazandıysanız tekrar 2. ay ayısını veriyordu etkinlik. ay ayısını sattığınıza göre elinizdeki boz ve kutup ayısını geliştirmek için rozetleri ustalıkta takas edebilirsiniz veya 1 sene sonra ayı etkinliği çokarsa o zaman ay ayısı ustalıkta çıkabilir:) ben sahsen kazandığım 7 rozeti 2 ye 1 verip ustalıkta boz ve kutup ayılarımı 10a cıkardım daha faydalı geldi.