• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonbahar Burçları Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sonbahar Burçları
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Görev sonsuz diyorsunuz ama imalathane ve atölyelere seviye barajı koymussunuz bunu begenmedim .sonsuz görev vermenin bir mantıgı kalmadı

DeletedUser1363

Guest
Yukarıdaki mesaja aynen katılıyorum. Sonsuz görev mantığınız böyle olacaksa bence de böyle bir kısıtlama getirmeniz çok kötü olmuş.

Geçen etkinlik seviye 1 atölye ve imalatlarla 2 veya 3 tane etkinlik binasını seviye 10 a getiriliyordu. Burada 3 yapı veriyorsunuz ve işleri zorlaştırıyorsunuz. 1 tane yapıyı seviye 10 yapabilirsek iyi iş çıkarmış olacağız. Her etkinlik zaten 1 yapı şehre yerleşiyor. Hareket etmeye şehirde yerimiz kalmadı. Atölye ve imalat sayımızı da artık azaltamıyoruz.

DeletedUser689

Guest
Sevgili Pann, bu etkinlikte gereken anahtarları toplamak için o kadar çok çaba sarfetmem gerekiyor ki etkinlik sevinci kursağım da kaldı resmen. Ard arda gelen 1 bölge keşfet yada bir araştırma aç yada 15 görüş puanı topla görevi sahip olduğum tüm büyü stogunu ve sure kısaltmasıni bitirdi. Oyun kurucularin karşısına çıkıp bir şey söyleme şansım olsaydı onlara şunu söylerdim '' sizin yapacağınız etkinliği de size de...... '' kızgınım hemde çok üslubum için kusura bakma ama ırkları bitirmiş biri olarak eminim sadece bana değil benim durumumda olan herkese eziyet haline dönüşmüştür bu etkinlik. Oyun kurucular 40 yılda bir işe yarayan bir bina vermeye kalkmışlar ama onu da vermemek için direniyorlar resmen. Bu şikayetimi nasıl bildirirsin bilmiyorum inan ama etkinligi nerden tutsam elimde kaldı. Dengesiz gelen görevler (ardarda), bina seviye kısıtlaması, ne bileyim keyif vermekten çok sinir sahibi etti.

Turnuva yapmayanlar veya akademi seviyesi düşük olanlar ne yapsın , onları düşünemiyorum bile, turnuva yapmayanlar ayrı yapsaydılar ama akademi herkesin oyuna para ödemesi imkan yok, veya yeni oyuna başlayanlar onlar ne yapıyorlar, bölge açmak için kaynak yok asker da yok , eski oyuncular belki kuyular ile akademiyi yükseltmişler ya yeniler, kalıntı yok, nasıl katalizör üretecekler. Ben basıp geçiyorum bir sürü kısaltmam var ama bir yere kadar.
Ekran Resmi 2019-09-28 17.54.25.png

DeletedUser689

Guest
Turnuva yapmayanlar veya akademi seviyesi düşük olanlar ne yapsın , onları düşünemiyorum bile, turnuva yapmayanlar ayrı yapsaydılar ama akademi herkesin oyuna para ödemesi imkan yok, veya yeni oyuna başlayanlar onlar ne yapıyorlar, bölge açmak için kaynak yok asker da yok , eski oyuncular belki kuyular ile akademiyi yükseltmişler ya yeniler, kalıntı yok, nasıl katalizör üretecekler. Ben basıp geçiyorum bir sürü kısaltmam var ama bir yere kadar.
2070 adlı eklentiyi görüntüle
Hayır cidden sinir oldum ARD arda aynı görev gelir mi ya? Şimdi kalkıp %30 sans filan diye savunma yapılmasın lütfen hiç adil olmayan bir görev bu. Elimizin altında olan bir mal, mana, tohum filan istense anlarım ama görüş buhari nedir arkadaş ya :mad:

Hayır cidden sinir oldum ARD arda aynı görev gelir mi ya? Şimdi kalkıp %30 sans filan diye savunma yapılmasın lütfen hiç adil olmayan bir görev bu. Elimizin altında olan bir mal, mana, tohum filan istense anlarım ama görüş buhari nedir arkadaş ya :mad:
Farkındayım ve katılıyorum zaten, çok abartmışlar şu görüş buharı ile. Erzak bitmiş toplayamıyorum diye, ne üreteceğimi şaşırdım, 1 asker güçlendirici gelmiş bastım ama 7 tane daha lazım, seçenek de yok ki, 80 tane katalizör vardı harcadım gereksiz şeyler için, kalıntı bp mı lazım sanki, üstte bak bin ve üzeri bp var yeni ırk için topladım binlerce kalıntı var, boşa üretmekten sıkıldım.
Şu 1 bp gözüme kestirdim ona bakıp duruyorum :D

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-09-28 18.21.40-min.png
    Ekran Resmi 2019-09-28 18.21.40-min.png
    467,2 KB · Görüntüleme: 99

DeletedUser1113

Guest
Kesinlikle yazdıklarınızı katılıyorum görevler çok dengesiz genele hitap etmiyor geçen etkinlikte süre kısaltmaları mı tükettim .Boz ayı yı yükseltmeyi çok istiyordum olacağını sanmıyorum yukseltemezsem kurmam

DeletedUser689

Guest
ben dun 5 görev btirdim , son kisaltmalar ve büyülerim sayesinde . 4 tane bu görev ardarda geldi . 5. görev asker toplaydi . 6. görev alet kutusu . yani dün aksamdan beri bende hic bir ilerleme yok. bol bol tasarimcilarin kulaklarini cinlatiyorum . onlari yan yana koyup tekmeliyorum , üst üste koyuyorum falan . bazen o ayilari alip sokun cebinize diyorum mesela :D

DeletedUser689

Guest
Bunu nasıl yapıyorsun acaba :D:D:D
Aslında onları yan yana dizdigimde kirbaclamayi düşünmüştüm ama sonra tekmelemenin daha zevkli olduğuna karar verdim. Üst üste koyduğumda ne yapacağım konusunda çok kararsızım hala, var bir kaç seçeneğim. Karar verdiğimde yazarım   :D:D:Dfantazi dünyası geniş biri olunca başa bela oluyor bu zenginlik :D

Ben yine de severim bizim yapımcıları, evet arada zorluyorlar bizi, ama zorlamasaydılar sıkılırdık zaten. Zorluk ne için mücadele olsun diye, mücadele yoksa bende yokum, giderim patates soğan ekerim çiftlik oyunlarda. Yani arada kızarız ama kıyamayız onlara. :)
Bu arada okları bana çevir istersen ben 1 ayıyi 10 seviye yapacak kadar için eser toplayabildim, saydırabilirsin.:D:D:D

DeletedUser689

Guest
Ben yine de severim bizim yapımcıları, evet arada zorluyorlar bizi, ama zorlamasaydılar sıkılırdık zaten. Zorluk ne için mücadele olsun diye, mücadele yoksa bende yokum, giderim patates soğan ekerim çiftlik oyunlarda. Yani arada kızarız ama kıyamayız onlara. :)
Bu arada okları bana çevir istersen ben 1 ayıyi 10 seviye yapacak kadar için eser toplayabildim, saydırabilirsin.:D:D:D
Cok uyuz oldum şu an sana :D

DeletedUser1113

Guest
Evet zorlamak iyidir de 3 tane saçma görev topaç gibi arda arda gelince insan ne düşüneceğini bilemiyor

Arkadaşlar bu ne yaa, ayı değil ki bu, ufacık bebekler için oyuncak ayıcık :D
Kuşla kıyaslayınca öyle ama, öyle bir boyut olur mu hiç, ayıya yakışır mı :)

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-10-04 18.32.32.png
    Ekran Resmi 2019-10-04 18.32.32.png
    591,6 KB · Görüntüleme: 75

DeletedUser1113

Guest
Sen kürdün bide yükselttinmi
Ben daha o kadar toplayamadım
Uzun görevlerin üst üste gelmesi baydı beni

DeletedUser689

Guest
Arkadaşlar bu ne yaa, ayı değil ki bu, ufacık bebekler için oyuncak ayıcık :D
Kuşla kıyaslayınca öyle ama, öyle bir boyut olur mu hiç, ayıya yakışır mı :)
Bende merak edip dün gece bakmıştım kurulmuş haline, açıkçası hayal kırıklığına da uğradım. İnsan cidden ayı diyince haşmetli birsey bekliyor :D