• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonbahar Burçları Yorumları

Sen kürdün bide yükselttinmi
Ben daha o kadar toplayamadım
Uzun görevlerin üst üste gelmesi baydı beni
Evet, 10 seviyeye yükseltebildim. :) Ben biraz hızlı giriş yaptım, süre kısaltmaları harcadım ama kat kat fazlasını da aldım. Tahmini bir ayıyı, pardon ayıcığı :), 10 seviyeye yükseltmek için 7 bin anahtar yeterli oluyor ve bunu herkes etkinlik sonuna kadar toplayabilir, ufaklar biraz zorlanırlar görüş buharı görev yüzünden ama diğer görevlerde onlar bizlerden çok daha avantajlı, bir sürü 1 seviye atölye veya imalat kurabilirler. Sanırım bizden bir ayıcığı seçip onu yükseltelim diye istiyorlar. Mesele turnuva süresinı kısaltan ayıcık zaman sıçraması kuranlara hiç lazım değil, diğeri de çok önemli değil, en güzeli boz ayıcığı, biraz masraflı kendisi ama asker üretime baya faydalı.

DeletedUser1113

Guest
Sanırım birini yükseltelim istiyorlar süre kısaltmaları mı nerdeyse tükettim.günlük hediyelerden de pek az çıktı zaten hayırlısı artık amaç eğlenmek zaten

Merhaba,

Diğer ülke sunuculardaki forumları da okuyorum bizim burada beğenmediğimiz ve dile getirdiğimiz sıkıntılarla aynı.
Mevcut imalathanelerimizde ve atölyelerimizde görevlerin istediği üretimleri yapmak iyi bir fikir ama bunu iyi düşünmemişler. Sık sık tekrarlanan görevler baydı, arkadaşlar bir ayıcık için eser toplayıp görevleri yapmaya bırakmışlar, çünkü getirisinden daha çok zarar ediyorduk. Bitmeyen 45 turnuva veya 9 bölge görevi ürün stoklarımızı tüketmiş, 15 görüş buharı istenen görev için çok ama çok fazla gereksiz şeyler üretmişsiz, ve keşke bu görevler ara sıra gelse ama yok ki, arka arkaya gelip durmuşlar. 6 atölye sahibi olanlar 5 alet kutusu görevi nasıl yapacaklar, asker üretiyoruz, imalathanelerde mal üretiyoruz, neyle bunu yapacaz, ve o da arka arkaya gelmiş. Random sistemi güzel hoş da, ama nedense şu random sadece zor görevlerle bizim karşımıza çıkmış. Neden içeçek, basit alet ve ekmek üretimi arka arkaya gelmiyordu. Görevlerin çeşidi çok az, hani eskiden büyü kullan görevi varmış, onu da ekleseydiler arada nefes alalım diye.
Madem yapımcılar bizim 3 ayıcığı da yükseltmesini istemiyorlar ( ve görevlere bakılırsa bu aklıma geliyor), eserlerlerin arasına 1 değil 2 başka ödül koysunlar, yeter ki bunaltmasınlar bizi bu tür görevlerle. Beta da kötüye kullanım diye bir şey okudum, bazı arkadaşlar birden fazla aynı çeşit ayıya sahip olmuşlar, vermeyin o zaman, 27 eserden sonra ödüllerde ayı binası koymayın, başka ödüller olsunlar.

Kendi adıma konuşayım, ben 2 ayıcığı 10 seviye yapmak için eser topladım 3. da yapabilirdim ama bunaldım aynı görevler yapmak, kısaltmaları askerler için harcamaya tercih ettim, çünkü dediğim gibi zarar ediyoruz. Bunu ben söylüyorsam, bu konuda mütevazi olamayacağım, çünkü sunucunun en verimli şehre sahibim, diğer daha az gelişmiş arkadaşlar ne yapacak. Sadece buraya gelip dile getirmiyorlar, keşke 5 dk. harcayıp bir şeyler herkes yazsa yapımcılar o zaman bizlerin ne istediğini daha iyi anlarlar, 3-4 kişi yazısı ile bu iş olmaz. Hem şikayet ediyorlar kendi aralarında hem susuyorlar. Yapımcılar sizin lonca sohpetlerini okumuyorlar arkadaşlar, gelin 2 -3 kelime yazın, sevdiklerini ve beğenmedikleri dile getirin eğer değişiklik istiyorsanız.

Son olarak, etkinlikler tabi ki severiz ve olmasını isteriz , bir şeyler kazanmaya sahip olmaya fırsat veriyorlar, bir sürü kısaltma geçit lütufu kazandım, ama bir etkinlik sadece emek istemeli, iflas etmesini değil, çünkü eminim bazı arkadaşların artık bölge açacak malı kalmamış.

Aklıma bir şey gelirse gelip yine yazarım :)

DeletedUser1113

Guest
Yazdığın her kelimeye katılıyorum maalesef herkez şikayetçi kimse konuşmuyor.Okuldaku cocuklar gibi öğretmen sorar anladınızmı kimseden ses çıkmaz ders biter öğrenciler kendi arasında konusurlar anlamadık diye.Sonra sınavda herkez çakar .Arkadaşlar aglamayana meme yok yazın buraya ben 11 eser alabildim sadece 1 ayı kurabilen kısaltmalar bitti etkinlikte alamadım eee stoklarda eridi turnuvamızda var ne yapcaz ...........vb

DeletedUser689

Guest
Merhaba,

Diğer ülke sunuculardaki forumları da okuyorum bizim burada beğenmediğimiz ve dile getirdiğimiz sıkıntılarla aynı.
Mevcut imalathanelerimizde ve atölyelerimizde görevlerin istediği üretimleri yapmak iyi bir fikir ama bunu iyi düşünmemişler. Sık sık tekrarlanan görevler baydı, arkadaşlar bir ayıcık için eser toplayıp görevleri yapmaya bırakmışlar, çünkü getirisinden daha çok zarar ediyorduk. Bitmeyen 45 turnuva veya 9 bölge görevi ürün stoklarımızı tüketmiş, 15 görüş buharı istenen görev için çok ama çok fazla gereksiz şeyler üretmişsiz, ve keşke bu görevler ara sıra gelse ama yok ki, arka arkaya gelip durmuşlar. 6 atölye sahibi olanlar 5 alet kutusu görevi nasıl yapacaklar, asker üretiyoruz, imalathanelerde mal üretiyoruz, neyle bunu yapacaz, ve o da arka arkaya gelmiş. Random sistemi güzel hoş da, ama nedense şu random sadece zor görevlerle bizim karşımıza çıkmış. Neden içeçek, basit alet ve ekmek üretimi arka arkaya gelmiyordu. Görevlerin çeşidi çok az, hani eskiden büyü kullan görevi varmış, onu da ekleseydiler arada nefes alalım diye.
Madem yapımcılar bizim 3 ayıcığı da yükseltmesini istemiyorlar ( ve görevlere bakılırsa bu aklıma geliyor), eserlerlerin arasına 1 değil 2 başka ödül koysunlar, yeter ki bunaltmasınlar bizi bu tür görevlerle. Beta da kötüye kullanım diye bir şey okudum, bazı arkadaşlar birden fazla aynı çeşit ayıya sahip olmuşlar, vermeyin o zaman, 27 eserden sonra ödüllerde ayı binası koymayın, başka ödüller olsunlar.

Kendi adıma konuşayım, ben 2 ayıcığı 10 seviye yapmak için eser topladım 3. da yapabilirdim ama bunaldım aynı görevler yapmak, kısaltmaları askerler için harcamaya tercih ettim, çünkü dediğim gibi zarar ediyoruz. Bunu ben söylüyorsam, bu konuda mütevazi olamayacağım, çünkü sunucunun en verimli şehre sahibim, diğer daha az gelişmiş arkadaşlar ne yapacak. Sadece buraya gelip dile getirmiyorlar, keşke 5 dk. harcayıp bir şeyler herkes yazsa yapımcılar o zaman bizlerin ne istediğini daha iyi anlarlar, 3-4 kişi yazısı ile bu iş olmaz. Hem şikayet ediyorlar kendi aralarında hem susuyorlar. Yapımcılar sizin lonca sohpetlerini okumuyorlar arkadaşlar, gelin 2 -3 kelime yazın, sevdiklerini ve beğenmedikleri dile getirin eğer değişiklik istiyorsanız.

Son olarak, etkinlikler tabi ki severiz ve olmasını isteriz , bir şeyler kazanmaya sahip olmaya fırsat veriyorlar, bir sürü kısaltma geçit lütufu kazandım, ama bir etkinlik sadece emek istemeli, iflas etmesini değil, çünkü eminim bazı arkadaşların artık bölge açacak malı kalmamış.

Zaten aklına geldikçe gelip yazan kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmiyor. Birlik sohbetlerinde ses var ama forumda icraat yok. Ben bu kadar çok şikayet edipte bu kadar birsey yapmayan başka bir millet daha tanımıyorum :D

kayotisir

Aktif Üye
Merhaba,

Merhabalar,
Zaira uzun zamandır etkinlik harici buraya bir şeyler yazmayı bıraktım çünkü biz ne kadar yazarsak yazalım elvenar bizi oyun hataları hariç dinlemeyi aklının ucundan bile geçirmiyor. Şurada bir hata var dersek dikkate alıyorlar ama diğer türlü oyuncuların sıkıntı ve istekleri için algılarını kapatmışlar Sen genede yaz diyeceksin ama dostumuz çok biliyorsun. :D:D:D
Yazdıklarının hepsine katılıyorum rastgele görev değil bunlar kanımca sadece oyuncuların iflasına yönelik bir çalışma olmuş. Bir önceki etkinlikte hiç olmazsa liste belliydi rastgele geliyordu burada ise hep bizi sömürecek görevler gelmiş. Galiba elvenar ekibi görselde liste koymuş ama oyuna zor görevleri sabitleyip etkinlik oluşturmuş.:mad::mad::mad:

Sen genede yaz diyeceksin ama dostumuz çok biliyorsun. :D:D:D
Evet sen gene de yaz dostlarımız çoğalsın. :D
Yazdıklarının hepsine katılıyorum rastgele görev değil bunlar kanımca sadece oyuncuların iflasına yönelik bir çalışma olmuş. Bir önceki etkinlikte hiç olmazsa liste belliydi rastgele geliyordu burada ise hep bizi sömürecek görevler gelmiş. Galiba elvenar ekibi görselde liste koymuş ama oyuna zor görevleri sabitleyip etkinlik oluşturmuş.:mad::mad::mad:

Bence dinliyorlar, ama izledikleri yoldan da şaşmıyorlar, çünkü bu oyunda zorluk denen şey git gide azalıyor ve herkes istediği sonuça ulaşabiliyor. Tabi ki hazır görev listeler ve 1 seviye binalarla bizim kolayına gelir, ve yeni sistem görevlerde zorlanırız, ama bu son etkinlik dediğin gibi abartmışlar ve ben takip ederim diğer ülkelerdeki oyuncuların yorumları, bizi kala almasaydılar bu konu altında :
Sonbahar Burçları yorumlarınız ve sonraki adımlar adlı konu Pann eklemezdi, okursan tüm şikayetleri dikkate alınmış olarak görürsün.

Biz yazsak da ne olacak yazmasak da deme, Türkiye sunucumuz da var, sesimiz çıkmıyor diye bize 2. dünyasını bile açmıyorlar. Sanıyorsun ki diğer ülke sunucularda bizden oyuncu sayısı çok daha fazla, hiç de değil, ama o azınlık öyle konuşuyor ki sanki ordu var. 2. veya 3. dünya açılırsa zengin olacağız, bu nasıl olur da sorma burada yazamam, ama boşa konuşmuyorum biliyorum ne dediğimi. :)

Son düzenleme:

oracleofelves

Özel Üye
24 saatlik görevler için erzak üretmekten normal erzak kalmadı şehirde lütuflarla işi götürmeye uğraşıyoruz.
Amaçları ne bilmiyorum ama kendileri bu oyunu oynasalar görecekler istediklerindeki saçmalığı.
24 saatlik erzak, 15 görüş buharı, 11 kalıntı vs kolay görevler gelse ayıları alacağız ama yok.
Şu anda envanterde 6 tane ayım var. şehre kursam 7. seviye olacak etkinlik bitene kadar 1 ayı daha elde etsem seviye 8 olacak 10 u göremeyeceğim.
şu ana kadar yapılmış en zor görev listesi budur.

DeletedUser1113

Guest
15 görüş buhuru üret 11 kalıntı yine 11 kalıntı yine 11 kalıntı bir döngü pinpon masasında duvarla oynuyor gibi hissediyorum kendimi
:oops::mad::confused::eek: