• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk kulesi bireyselden çıkıyor.

Merhaba,

Yine Beta da daha yok ama yakında gelecek.
Sonsuzluk kulesi artık bireysel olmayacak, yoldaşlığımızda bulunan arkadaşlarla hep beraber emek vereceğiz.

Eklentiler

• Image 4.png
    Image 4.png
    783,5 KB · Görüntüleme: 86

DeletedUser689

Guest
heh tamam simdi süper oldu , turnuvalarda peslerinden kosmamiz yetmiyormus gibi birde sonsuzluk kulesini yapin dicez :confused:

Valla ben koşmuyorum, zamanında yapmayanları çıkartıyordum şimdi baktım herkes elinden geleni yapıyor, yapamayanlar da varsa kendine yapamıyorlar, geride kalanlar onlar olacak ben değil. :) Kule de artık çok önemli, gelecek etkinlikler için bir sürü katalizör düşüyor, büyülü konut ve atölye kazanma şansı var. Ben açıkcası isterdim yoldaşlık içi olsun, çünkü oynadığım bir kaç hesabım var ve turnuvada olduğu gibi yetişemiyorum hepsinde yapmak, 2 tanesi sıra ile yüklenir diğerler faydalanır , yaparsak kendimize yaparız ve yoldaşlıktaki arkadaşlarım da bunun bilincinde. :)

DeletedUser689

Guest
tamamen herkesi gömüyormusum gibi olmus :) var bizde de cok iyi oyuncular haklarini yememek lazim . arada sinir sahibi edenide cikarmaya basladik . daha iyiyiz aslinda gecmise nazaran ,