• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sonsuzluk Kulesi
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
instegramda gördüm videoyu seyrettim
ama ne işe yaradığını anlamadım.Bina güzel beğendim

DeletedUser479

Guest
sonsuzluk kulesini boş verinde, herkeste biriken iksir konusunu çözün

DeletedUser1113

Guest
Olduğun çağa göre farklı mlz harcanıyor demek ki 3 sınıf mlz ihtiyacın yok oldugun çağda diye düsünüyorum

DeletedUser479

Guest
orklar ve goblinlerdeyim ben, elflerde ve sonrasında iksirlerin pek önemi yok, benim gibi olanlar da var tüccara verilen teklifler iksir üzerinden yürüyor. oyunun bir amacı vardı güncelleme yapılmazsa bukadar stok boşa gidecek diye düşünüyorum

DeletedUser1113

Guest
Gitmez tüccarda kullanabilirsin fazla imalathane Kurdussan azaltabilirsin ben de 4 tane var ve fazlasıyla yetiyor

DeletedUser

Guest
Oyuna eklenmesi planlanan bu yeni özellik heyecan verici. Benim merak ettiğim turnuvalar veya yoldaşlık maceraları gibi takım çalışması gerektiren bir özellik mi olacak yoksa mücadeleler gibi bireysel oynamaya dayalı bir özellik mi olacak?

DeletedUser1113

Guest
Şahsen ben de merak ettim özelliğini öğrenen bilgi verirse seviniriz

Merak edenler buraya göz atın : https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Lonca_Keşfi
Buna benzer bir şey olacak, ister savaşarak ister pazarlık ederek ama pazarlık turnuvada gibi olmayacak, verdin geçtin, tahmin üzerinde kurulmuş bir sistem olacak, yani karşıdaki ne istiyor tahmin ederek o malları, sikke veya erzak teslim edeceksiniz, doğru tahminde bulunursanız geçersiniz, bulunamazsınız eğer yeniden denemek seçeceği kullanabilirsiniz, ama FoE deki gibi ise deneme için sadece bir kaç fırsatımız olacak, fırsatları tükenirse tekrar denemek için 1 saat beklemek gerekecek. Aynı turnuvadaki gibi oyuncunun seviyesine göre savaş olacak , yani bu saatten sonra askerleri turnuvada mı harcarsınız yoksa Sonsuzluk kulesinin aşamaları geçmek için orası artık sizler karar vereceksiniz. Hep diyorum bu oyuna hiç bir şey boşuna gelmez, etkinliklerdeki ödülleri bile gelecek yeniklere göre düzenliyorlar, Anka kuşlarını boşuna vermediler. :)

Son düzenleme:
Ben başladım bile :)
Şimdilik tabi tüm özellikleri yok, mesele pazarlık yok, hesabım ufak olduğu için tüm asker binalar da kurmadım, hatta pek asker üretmedim sadece etkinlik görevlerde birim elde et görevler için ürettim ve ona rağmen başlangıç için 2 sandık oto savaşla alabildim. :)
Yorumları okudum canlı sunuculara gelmeden önce pazarlık seçeneği de ekleyecekler.
Bazı sandıkların içeriği paylaşayım. :)
4c8f50fb6d4.png

f8987ae70d7.png

458ca6d447a.png

2202658b426.png

1. aşama 15 sandıktan oluşuyor, son 16. sandık son resimde ekli ana ödüller orada.

Savaşlar kolay gelmiş bana, tabi daha ilerdeki aşamalarda bizi zorlayacaklar, çünkü ödüller de daha güzel olacak bundan eminim.
Bir de elementler ve daha ilerdeki ırklarda olan oyunculardan pazarlıkta bilinçli mallar istenecek, yani araştırmalar bitirdik artık üretime gerek yok demeyeceğiz şimdiden tüm çağ bilinçli malları üretime başlamak tam zamanı :)

Beta da set parçasını kazandım, tek tek binaların üretimi belki herkese hitap etmez, yer kaplamaya değmez gibi görünebilir, ama set haline gelince işler değişiyor :)

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-06-04 03.44.33.png
    Ekran Resmi 2019-06-04 03.44.33.png
    758,3 KB · Görüntüleme: 85