• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sonsuzluk Kulesi
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Nihayet geliyor :)
Bir gelsin bakalım. :) Beta da ufacık hesapla son sandığa ulaşmak imkansızdı mesele, pazarlık da fazla yapamadım sürekli girip malları toplayamadığım için ürünüm yetersizdi, burada denerim artık. :)

Tırmanan hiç mi yok? :)
Hadi paylaşın kimler kaç aşamayı geçebildi, neleri kazanmış :)
Ben şu anda 3. aşamadayım, şimdiye kadar 200 civarı elmas kazandım, ve onları geri harcadım pazarlıkta hakkını satın almak için, yani elmasları ekstradan harcamıyorum. Bir sürü kısaltma kazandım, onları da kulede harcadım kapıları açmak için .
Kar olarak bir sürü büyü parçası, 50% geçit lütufu, bir set parçası ve kulenin en güzel 2 ödülü alabildim:
Lamba Cini ve Ticaret İstasyonu :)
Bunların karşılığında bir sürü askerim gitmiş , çünkü kulede bölük boyutları aşırı derecede yüksek tutmuşlar.
Kadimlerin seviyesi yüksek olanların karşılaşmaları da daha zor olduğunu okudum yabancı serverlerde ve bunu adaletli buluyorum, herkesin şansı eşit olmalı.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-08-27 15.22.44.png
    Ekran Resmi 2019-08-27 15.22.44.png
    252,4 KB · Görüntüleme: 88
  • Ekran Resmi 2019-08-27 15.24.02.png
    Ekran Resmi 2019-08-27 15.24.02.png
    280,1 KB · Görüntüleme: 78
Bize yok mu? :oops:
02.png

Zaten ışınlama büyüsü gelince beta daki her oyuncuya 10 tane hediye etmişler canlı sunucularda vermemişler bari 1 kazanana 1 hediye kampanyasından bizler de yararlanabilseydik, malum yeni ırk çok yer kaplar ışınlamamız lazım.

Ben büyülü konut kazandım, keşke hediye edebilseydik, veya takas olarak planlara karşı arkadaşlarla ticaret yapabilseydik. :)