• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
Merhaba rntx,

Bu konu da şanslı sayılırsınız o zaman. :) Tabi işin gerçeği, zorluk derecesi her oyuncu için farklılık gösteriyor. Size kolay gelen seviye diğer oyuncularımız için zor gelebilir dolayısıyla eleştiriniz öznel kabul edebiliriz. ;)

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

rntx

Süper Üye
Merhaba rntx,

Bu konu da şanslı sayılırsınız o zaman. :) Tabi işin gerçeği, zorluk derecesi her oyuncu için farklılık gösteriyor. Size kolay gelen seviye diğer oyuncularımız için zor gelebilir dolayısıyla eleştiriniz öznel kabul edebiliriz. ;)

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
son sandık limiti 1400 veya 1500 olsun bari, zor olan her zaman çekicidir ;) :)

rntx

Süper Üye
kolay tabiki :) simdi kendine bir birlik kur kendinden kücük 24 hesabi ekle , ondan sonrada ver mallari ve anlasmaya git . tek basina bile alirsin altin madalyayi :) cok gözde büyütülücek birsey degil ;)
Kendinizle karıştırıyorsunuz galiba, biz yoldaşlık olarak sizden daha çokuz bunu ikimiz de biliyoruz, çok kolaysa o zaman aç bir yoldaşlık yap da görelim, lafta kalma iddaanı kanıtla

DeletedUser689

Guest
Kendinizle karıştırıyorsunuz galiba, biz yoldaşlık olarak sizden daha çokuz bunu ikimiz de biliyoruz, çok kolaysa o zaman aç bir yoldaşlık yap da görelim, lafta kalma iddaanı kanıtla
sana hiç bir iddiam ve lafım yok ben oyuncuyla muhatap oldum. Sadece kendime denk gördüklerimle muhatap oluyorum. Rica ederim ötede oyna

rntx

Süper Üye
Değerli oyuncularımız lütfen genel konuyu ikili tartışmaya çevirmeyelim. Ayrıca forumu kullanırken Forum Kuralları'na dikkat etmeyi ihmal etmeyelim. Aksi halinde konuyu kapatmak durumunda kalabiliriz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
Sayın yönetici, bu bir oyun ve burası da bilgi paylaşmak, bazen de eğlenmek, şakalaşmak için değil mi?!
Ne güzel konuşuyorduk, ta ki, kinetix muhabbetimize limon sıkana kadar. ne yapalım forma girmeyeyim mi?
Kıskanılmayacağımı bilsem bir süre kule ve turnuva yapmam, acaba bi süre elbisemi değişmesem mi, bu şekilde üzerime sıçrayan çamuru da görmem pasaktan, belki bu şekilde birileri turnuvada ve kulede öne geçer de mutlu olur.....mu acaba, bilemiyorum ama çözecem durumu, az daha müsade edin lütfen ;)

DeletedUser919

Guest
Sayın yönetici, bu bir oyun ve burası da bilgi paylaşmak, bazen de eğlenmek, şakalaşmak için değil mi?!
Ne güzel konuşuyorduk, ta ki, kinetix muhabbetimize limon sıkana kadar. ne yapalım forma girmeyeyim mi?
Kıskanılmayacağımı bilsem bir süre kule ve turnuva yapmam, acaba bi süre elbisemi değişmesem mi, bu şekilde üzerime sıçrayan çamuru da görmem pasaktan, belki bu şekilde birileri turnuvada ve kulede öne geçer de mutlu olur.....mu acaba, bilemiyorum ama çözecem durumu, az daha müsade edin lütfen ;)
Şakalaştığınızı söylemeye çalışıyorsanız üçüncül perspektiften bakıldığında birbirinizi tahrik etmeye çalışıyor gibi görünüyorsunuz. Daha önceden bu tarz konuşmaların sonu nereye varıyor yeterince şahit olduk. Bu sebeple baştan gerekli uyarıda bulunuyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser689

Guest
Şakalaştığınızı söylemeye çalışıyorsanız üçüncül perspektiften bakıldığında birbirinizi tahrik etmeye çalışıyor gibi görünüyorsunuz. Daha önceden bu tarz konuşmaların sonu nereye varıyor yeterince şahit olduk. Bu sebeple baştan gerekli uyarıda bulunuyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
Sevgili Oxygen uyardığın için teşekkür ederim. Elvenar forumuna teşekkürlerimi sunmak için resimdeki ekipleri gönderiyorum. İşleri bittiğinde müşteri servisi üzerinden haber verin yine foruma girebileyim diye. Havalar ısınmaya başlayınca malum haşereler cirit atar oldu. Eee bende alerjigim. Sevgiler :)
s4.jpg

DeletedUser919

Guest
Bu konu, amacını yitirmiş ve ikili tartışmalara döndüğü gerekçesiyle tekrar açılmamak üzere kapatılmıştır.
Forum ahengini korumamız için lütfen Forum Kurallarına uymaya özen gösteriniz. İhlâller ceza almanıza ve hatta tekrarları hâlinde hesabınızın kapatılmasına yol açabilir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.