• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi Sonsuzluk kulesi

• Konuyu başlatan DeletedUser1113
  • Başlangıç tarihi

DNDR-ASR

Süper Üye
İşte benim dediğim zamanlarda iboda belki hiç yoktu demek mabede öncelik vermek gerekiyor gibi malum bir durum gerçi bu

Raithen

Özel Üye
Askeri kadimlerin hepsine oncelik vermek lazim gereksiz sonsuz kazi filan kurmak yerine onlari hizli yukseltmek lazim.. tabi duzenli kule turnuva yapacaksan.. yok turnuvada 2-3k bandinda takilirim dersen ona da gerek yok..

Savasci bir medeniyet kurmak isteyen herkesin sunu mutlaka degerlendirmesi lazim.. link..

Virtus

Özel Üye
kule için bir önerim daha var turnuva da olduğu gibi yoldaşlık için de görülebilecek haftalık olarak hangi oyuncu hangi aşamada bitirmiş diye bir liste olsa iyi olur .cuma akşamları pc açmadan kim nerde görmüyoruz .mobilde belli olmuyor her avatara kimmiş diye bakamıyorum aynı avatarı kullanan oyuncularda var neticede buna bir düzenleme getirilirse iyi olur .
sağlıkla kalın
iyi oyunlar

Merhaba Arkadaşlar,

Bu öneri, hemen hemen aynı tarihlerde başka bir dünyanın yöneticileri tarafından yapımcılara iletildi. Biz de fikirlerinizi ileterek öneriye destek olduk. Zamanı veya kesinliği için henüz bir bilgimiz olmasa da, bu konuda bir geliştirme yapılması ihtimal dahilinde.

DeletedUser1113

Guest
sonsuzluk kulesinde etkinliklerde ödül olarak evcil hayvan yemi verilsin demişmiydim hatırlayamadım dememişşem demiş olayım
sağlıkla kalın