• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi Sonsuzluk kulesi

• Konuyu başlatan DeletedUser1113
  • Başlangıç tarihi
yani oyun sana iltimas geçip ya zaten yenemiyor rakipleri hep pazarlık hep pazarlık bari bu seferkini yenebilsin diye daha güçsüz birlik çıkarıyor karşına

Raithen

Özel Üye
Ben hala pazarlikla geciyorum yarisini hic de zorlanmıyorum malzeme isinde.. askerle gecmek de zor degil aslinda.. ilk baslarda pazarlik oneririm ben.. oyuna yeni başladığınızda anka kusu yok.. cuce vs yok.. kadimler dusuk.. asker isi daha zor bence..

THE BEST KINGDOM

Çalışkan Üye
Ben hala pazarlikla geciyorum yarisini hic de zorlanmıyorum malzeme isinde.. askerle gecmek de zor degil aslinda.. ilk baslarda pazarlik oneririm ben.. oyuna yeni başladığınız da anka kusu yok.. cuce vs yok.. kadimler dusuk.. asker isi daha zor bence..
Pazarlıkta bende zorlanmam ama malzemeleri araşdırma için saklarım.

Raithen

Özel Üye
Oyuna yeni basladiysaniz askerle gecmek daha zor diye düşünüyorum ben.. yani yaniliyor da olabilirim ama bana böyle geliyor.. pazarlik kisminda altin ve erzak agirlik giderseniz cok az malzeme ile gecersiniz..

Askerle gececeginiz ilk kat olur ancak oyunun baslarinda.. ilk kattan sonra sizin boluk boyutundan fazla gelmeye basladiklari zaman kus ve ekstra yapi olmadan gecmeniz zorlasir.. ya da ancak sansli rakip gelirse gecersiniz.. simdi sizlerin kacinca kata ya da sandiga ciktiginizi bilmedigim icin bir sey diyemiyorum.. askerle daha kolay diyor mesela the best kingdom ama nereye kadar daha kolay nereye kadar cikiyor mesela bilmiyorum..

İlk kat harici askerle isiniz oldukca zor olur.. hic ugrasmayin derim oyunun basinda.. oyunun basinda cuceyi filan harcamaya da deymez..

Bir ara video aldım 2 kat pazarlık orklarda olan hesabımla, bir işe yarar belki paylaşayım arkadaşlar.
Bazı yerlerde elmas verdim vermek zorunda değilsiniz, ben denemek için çektiğim için fazla uğraşmadım, bazı yerlerde iptal ettim 2. denemede 5 slot da yanlışsa bence iptal edin boşuna 3. kez malzeme harcamayın.
Sizin hesaplar çok az mal ister pazarlıkta, daha gelişmiş arkadaşlar yardım etsinler, siz yaptıkça yoldaşlık kazanır , elmas da verilecekse 3. katta verin ama yoldaşlık 3. kata çıkmıyorsa sizin de çıkmaya anlamı pek yok, 2 kat şimdilik yeterli.

DNDR-ASR

Süper Üye
ibonun bir üstündeyim şu anda kulede :)
Demek istediğim ibo da baştan olmuyor diyordu çözdü sonra işi belki katkısı olacak fikirleri olabilir

Ben daha başlamadım bile nasılsa bitereceğim ama acelesi yok :)

Sonsuzluk kulesinin zor olması o kadar da sorun değil. Asıl sorun biz gelişdikçe daha çok kat çıkarız diye düşünüyoruz ama aksine gelişdikçe daha da zorlaşıyor kule.
Tam olarak bundan bahsediyorum ben de ama düzgün ifade edemedim sanırım

Ben hala pazarlikla geciyorum yarisini hic de zorlanmıyorum malzeme isinde.. askerle gecmek de zor degil aslinda.. ilk baslarda pazarlik oneririm ben.. oyuna yeni başladığınızda anka kusu yok.. cuce vs yok.. kadimler dusuk.. asker isi daha zor bence..

Anka ve cüce vb binalar olmadan hiç bulaşmamak lazım zaten ama genel olarak savaş ile çözebiliyor olmak daha karlı oluyor diye düşünüyorum

İlk seviyedeki hesaplarla ilgili yanlış düşünüyor da olabilirim eskiden kule yoktu başlarında da mesafeliydim konuya o seviyede tecrübe etmedim işin aslı

Son düzenleme: