• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Tüccar ve Tacir bildirimlerin diğer bildirimlerden ayırması

Merhaba,

Yeni ırkı ile gelen tacir sistemi güzel hoş da, ama o sistem tüm bildirimleri işgal ediyor.
Yoldaşlıkta bulunan arkadaşlara zaten yoldaşlık görevi olarak bir birimize her gün yardım ediyoruz . Komşu yardımları tüm haritadaki komşularını gezmeyenler var ( ben gezmem mesele o kadar zamanım yok) , sayısız tacir bildirimlerin yüzünden yapılan yardımları görünmez oluyor ve hali ile nezaket gereği iadesi yapmak mümkün olmayacak.
Daha yeni ırka geçtiğim halde 3 sayfam tacire ait tekliflerle dolmuş.
Ekran görüntüsü 10-05-2021 19.45.41.pngEkran görüntüsü 10-05-2021 19.46.13.png
Ve bu teklifler ilerledikçe tamamen 10 sayfayı da kaplar.
Mesele geçidi seviye 3 yapmak için 86 bin üstün mal lazım , 1 teklif 2 bin sayarsak bu 43 tacir bildirimi demek.
Daha başka teklifler de katarsak komşulara iade söz konusu olamaz.

Önerim şu: tacir ve tüccar bildirimleri diğer bildirimlerden ayırması lazım, yoksa tek başına veya çok aktif olmayan yoldaşlıktaki arkadaşlar mağdur olacaklar.

Tekrar merhaba,

Bugün beta sunucumuza bakma şansım olmuş oradaki oyuncular da bu sıkıntısını dile getirmişler hatta biri öneri de yazmış, bizden de bu öneriyi iletirseniz belki fazla talep var diye dikkate alırlar.
Ayrıca bu öneriye ek olarak şapka simgesi olan tekliflere öncelik verilse çok güzel olurdu, en azından birbirimize faydalı olalım ilk gördüğümüz şapka olmayan teklifleri almayalım.
Ekran görüntüsü 17-05-2021 03.51.27.png

lady2010

Aktif Üye
Tekrar merhaba,

Bugün beta sunucumuza bakma şansım olmuş oradaki oyuncular da bu sıkıntısını dile getirmişler hatta biri öneri de yazmış, bizden de bu öneriyi iletirseniz belki fazla talep var diye dikkate alırlar.
Ayrıca bu öneriye ek olarak şapka simgesi olan tekliflere öncelik verilse çok güzel olurdu, en azından birbirimize faydalı olalım ilk gördüğümüz şapka olmayan teklifleri almayalım.
3013 adlı eklentiyi görüntüle
bu tüccar mı?

Kusura bakmayın lütfen hep parça parça yazıyorum ama o an aklıma geliyor ve ekliyorum.

Tacirlerin dönmesine farklı zaman olabiliyor:
Ekran görüntüsü 18-05-2021 14.13.32.png
Teklifleri alırken tacirin dönme zamanı da görseydik keşke daha çok yardımcı olurduk bir birimize.
Mesele teklifin sona ermesi zamanı gösteriliyor:
Ekran görüntüsü 18-05-2021 14.14.13.png
Şapkanın üzerine gelince tacirin dönmeye kaç zaman kalmış gösterseler dönmeye en uzun zamanı olanı alabilirdik.
Ekran görüntüsü 18-05-2021 14.14.28.png
Aynı şekilde altta ufak yazı ekleseler keşke.