• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Tavsiye

• Konuyu başlatan DeletedUser1816
  • Başlangıç tarihi

Düzenleme ve genişleme hakkında ne düşünüyorsunuz

• Berbat yada düzeltilmeli

Oylar: 1 100,0%
  • Güncelleme için fikir

Oylar: 0 0,0%

• Toplam oy kullanan
    1

DeletedUser1816

Guest
Merhaba ben legolas bir elf şehri kurmak için ugraşıyorum ancak mümkün gibi görünmüyor oyun aslında çok zevkli ama bazı düzeltmeler olması gerekiyor en önemli olan genişleme çok zor çünki5yer olmadan gelişemiyoruz görevleri tamamlamak zor oluyor yerleşim yapmaksıkıntı şu düzenleme modunda yön degiştirme olsa yer sorunu biraz çözülür birde dekorları ve bazı binaları depolamak gerekir satmak Bi fayda getirmiyor depo olsa yer düzenlemede kolaylık olur bölge açmadan genişleme almak sıkıntı ama birlik sayısını eşitlemeden savaş kazanmak çok zor ve müzakere maliyetide çok fazla buna Bi çözüm getirmeniz şart üretim süresi çok uzun araştırma maliyetleri daha makul olabilir ben ce benim gibi düşünen çok arkadaşvardır bu düzenlemeler yapılırsa oyun daha zevkli ve akıcı olur yoksa gelişmek için ugtaşırken yaşlanıcaz birde şu günlük ödülleri elmas yapın bari bir faydası olsun yada bilgi puanı 10 taneden az olmamak şartıyla inşallah deyerlendirmeye alırsınız