• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi (CEVAPLI) Tekrar görevleri ve öneri -213

• Konuyu başlatan DeletedUser337
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser337

Guest
Merhabalar,

Bir kaç önerim olacaktı:

1. Kadim mucizeler inşa eden kişileri sıralama listesinde görebilsek çok güzel olur. Kadim mucize inşa edenlerin isimlerinin yanında bir halka vb. bir şekil olsa yardım ederken kolaylık olur. Hatta yardım ettiklerimize bir de tik çıkabilir.

2. Tekrar eden görevler çok sıkıcı olmaya başladı. Bir kaç yeni görev daha pekala eklenebilir diye düşünüyorum. Bir süre sonra sanki monotona bağlamışız havası veriyorlar. 10 defa komşu yardımı yap. Turnuvalarda 5 yıldız kazan. 6 sandık aç gibi. Biraz farklı görevler eklense en azından güzel olur.

4. Haftalık istatistik göremez miyiz? Yada aylık? İşte filanca ay ne kadar gelişim göstermişiz. Kaç puan kazanmışız gibi. Böyle bir istatistik görebilirsek eğer ödül sistemi de getirilebilir. Ne kadar mümkün bilmiyorum ama 4 hafta boyunca sürekli artış gösteren oyunculara küçük ödüller verilebilir.

Teşekkürler

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bir kaç önerim olacaktı:

1. Kadim mucizeler inşa eden kişileri sıralama listesinde görebilsek çok güzel olur. Kadim mucize inşa edenlerin isimlerinin yanında bir halka vb. bir şekil olsa yardım ederken kolaylık olur. Hatta yardım ettiklerimize bir de tik çıkabilir.

2. Tekrar eden görevler çok sıkıcı olmaya başladı. Bir kaç yeni görev daha pekala eklenebilir diye düşünüyorum. Bir süre sonra sanki monotona bağlamışız havası veriyorlar. 10 defa komşu yardımı yap. Turnuvalarda 5 yıldız kazan. 6 sandık aç gibi. Biraz farklı görevler eklense en azından güzel olur.

4. Haftalık istatistik göremez miyiz? Yada aylık? İşte filanca ay ne kadar gelişim göstermişiz. Kaç puan kazanmışız gibi. Böyle bir istatistik görebilirsek eğer ödül sistemi de getirilebilir. Ne kadar mümkün bilmiyorum ama 4 hafta boyunca sürekli artış gösteren oyunculara küçük ödüller verilebilir.

Teşekkürler

1- Bu öneri daha önce iletilmiştir. Uygunluğuna göre işleme alınacaktır.
2- Görev sisteminin daha cazip hale getirilmesi planlar arasında vardır.
3- Bu öneri iletilecektir. Çok oyun oynayanlar bilirler bunu bir achievements sistemi altında ele alabiliriz belki. Yani oyun içi başarılar.

DeletedUser3

Guest
Cevap: Öneri ne olumlu ne de olumsuz bulunmuştur. Uygunluğuna göre işleme alınacaktır. Ayrıca sürekli aktif olan oyuncuları ödüllendirici günlük giriş ödülleri gibi bir sistem Elvenar için düşünülmektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.