• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Temmuz 2020 - Oyuncu Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
...
Mobil Uygulama/Tarayıcı:...
Öneri Açıklaması:
...

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

DeletedUser

Guest
Bence tüccarda inşaatçı takasıda olmalı birde forumda okudum bir kişi demişki bence tüccarda ordu kampındaki adamları değiştirme takası olsun demiş bence bu iki fikiri bir sonraki güncellemeye koyun.Ama elmasla olmasın mallarla,erzakla ve mallarla olsun bence

Merhaba,

Öneri başlığı: Turnuvada asker seçme.

Açıklaması: Bazı turnuvada fazla çeşit asker kullanmak zorunda kalıyoruz, hem kışlada üretilen, hem paralı kampında hem eğitim alanındaki.
Turnuvadan önce hangi asker kullanacağımız seçip sadece o askerler ayrı sekmede turnuva bölgesinde bizim karşımıza çıksa çok iyi olurdu.
Mesele bu şekilde sona veya başa bir sekme ekleseler :
Kışladan
Ekran Resmi 2020-07-03 17.17.59.png
Eğitim alanından
Ekran Resmi 2020-07-03 17.18.09.png
ve Paralı asker kampından
Ekran Resmi 2020-07-03 17.18.19.png
kullanacağımız askerleri o yeni sekmeye ekleyip , bir eğitim alanına bir paralı asker kampına sürekli tıklayıp bir sürü zaman harcamayalım.

Hann Kai

Meşhur Üye
hangi asker kullanacağımız seçip sadece o askerler ayrı sekmede turnuva bölgesinde bizim karşımıza çıksa çok iyi olurdu.
Kesinlikle çok güzel bir yenilik olurdu. Gerçekten turnuvada çok zaman harcıyoruz en azından özel bir alan olsa çok daha hızlı bir şekilde turnuva yapabiliriz. Bazen sırf yorulduğum için yanlış askerlerle oynuyorum turnuvayı

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhabalar Elvenar Ekibi:
Öneri Başlığı: Turnuva ödüllerinin düzenli gösterilmesi.
Öneri Açıklaması: Aşağıdaki resimde turnuva sonrasında elde ettiğimiz ödüllerin gösterimi bulunmaktadır. Bu resimde mavi olarak işaretlediğim alanlarda bazı ödüllerin isimleri var bazılarının yok. Kırmızı işaretlenmiş kısımlarda ise bir kısmı aşağıda bir kısmı ise yukarda. Bir düzensizlik var. Bütün ödüllerin ismi gözükürse ve hepsi aynı düzen ile ya isimlerin hepsi aşağıda ya da yukarıda olacak şekilde düzenlenirse daha hoş gözükür. Biraz hoş durmuyor bu şekilde. Ayrıca x5 mi 5x mi bir karar verilemedi heralde. :)

Turnuva.jpeg

DeletedUser1471

Guest
Merhabalar Elvenar Ekibi:
Öneri Başlığı: Turnuva ödüllerinin düzenli gösterilmesi.
Öneri Açıklaması: Aşağıdaki resimde turnuva sonrasında elde ettiğimiz ödüllerin gösterimi bulunmaktadır. Bu resimde mavi olarak işaretlediğim alanlarda bazı ödüllerin isimleri var bazılarının yok. Kırmızı işaretlenmiş kısımlarda ise bir kısmı aşağıda bir kısmı ise yukarda. Bir düzensizlik var. Bütün ödüllerin ismi gözükürse ve hepsi aynı düzen ile ya isimlerin hepsi aşağıda ya da yukarıda olacak şekilde düzenlenirse daha hoş gözükür. Biraz hoş durmuyor bu şekilde. Ayrıca x5 mi 5x mi bir karar verilemedi heralde. :)

2504 adlı eklentiyi görüntüle
Simetri takıntımız var galiba:)))

DeletedUser75

Guest
Merhaba öncelikle ben pc den oynuyorum oyunu çoğunlukla lonca yardımı sistemi güzelleştirirmiş. Ancak komşu yardımları tam bir işkence 100 komşum var ve şu global dünya da bir de onlara tek tek köyüne girip şehrine girip Türkiye'nin berbat interneti ile 5 saniye tek bir şehir için zamanım gidiyor gir çık derken 10 saniye her 1 kişi için 1 saniye kaybediyorum İnternet 100 mb pc ultra süper ama oyun sistemi buna rağmen 10 saniyemi alıyor, mobile baktığımız da komşu yardımları şehrin üstünden oluyor ve vakit kaybetmiyorsun mobil arkadaşlarım öyle söylüyor kendim de baktım ama ben mobilden oynamayı tercih etmiyorum zaten telefonum çöp en kısa zaman da sizden istediğimiz ekipçe pc tarafına da lonca sistemin de ki gibi komşu yardımı takır takır gelsin gerçekten her gün zaman kaybetmekteyiz.

Bell

Üye
Merhaba öncelikle ben pc den oynuyorum oyunu çoğunlukla lonca yardımı sistemi güzelleştirirmiş. Ancak komşu yardımları tam bir işkence 100 komşum var ve şu global dünya da bir de onlara tek tek köyüne girip şehrine girip Türkiye'nin berbat interneti ile 5 saniye tek bir şehir için zamanım gidiyor gir çık derken 10 saniye her 1 kişi için 1 saniye kaybediyorum İnternet 100 mb pc ultra süper ama oyun sistemi buna rağmen 10 saniyemi alıyor, mobile baktığımız da komşu yardımları şehrin üstünden oluyor ve vakit kaybetmiyorsun mobil arkadaşlarım öyle söylüyor kendim de baktım ama ben mobilden oynamayı tercih etmiyorum zaten telefonum çöp en kısa zaman da sizden istediğimiz ekipçe pc tarafına da lonca sistemin de ki gibi komşu yardımı takır takır gelsin gerçekten her gün zaman kaybetmekteyiz.
Kesinlikle katılıyorum bu durumda pc’den Oynayanlar komşu yardımı yapmayı bırakıyorlar. oyun zorla mobilden oynamaya teşvik ediyor gibi gözüküyor şu durumda.

DeletedUser

Guest
Ama arkadaşlar pc den oynamanın da iyi yanı var mobildende pcde yoldaşlık ve kişileri arayabiliyorsun mobilden komşu yardımında ismin üstüne tıklıyorsun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.