• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ticaret sıkıntısı

• Konuyu başlatan DeletedUser75
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser75

Guest
Merhaba arkadaşlar oyunda bir çok kişinin ticaret sıkıntısı yaşadığını görüyorum bu ticaret sıkıntısında istediğimiz malzeme bulamama loncaların ölü olması sebep ile loncalar da ki sohbet sorununu dile getirmek istiyorum siz oyuncu sayısının normal düzeydi olup ancak loncalar da ki ilginin az olduğunu gördüm ne yazık ki pek ilham alamıyorum oyunu sevdiğim için tekrar döndüm ancak eski sorunların yaşantısını görüyorum yüksek puanlı arkadaşlar bizi almak istemiyorlar haklı olabilir ancak düşük alt loncadaki arkadaşlar gelişmesi için biraz aktiflik ve ticaretin kullanılması yönün'deyim örnek lonca alışverişlerinde zaten bulamadığımız malzemeleri dış harita ticaretinde bulmak gerekiyor ama dış ticaretteki (harita komşu ticareti) hatalar çok fazla 1000 demir veriyor 5000 mermer alıyor örnek bunun gibi çok fazla fuzuli hataları görüyorum lütfen 100 karşı 100 veya maksimum 100 150 koyarsanız bizim için daha iyi olacaktır. Onun haricinde loncalar da ki hareketlilik sohbette aktiflik forum da aktiflik iyi olacaktır lütfen bu oyunu oynayan arkadaşlardan ricamdır. Saygılar sevgiler Shikato

http://hizliresim.com/nj27MR resimde örnek gösterilmektedir.