• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Turan

• Konuyu başlatan DeletedUser1529
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1529

Guest
Merhaba,
Haftalık olarak yoklama alınan, oylama sisteminin yavaş yavaş kullanılmaya başlanacağı, 23.12.2019-29.12.2019 tarihleri arası Başbüyücü şeçiminin yapılacağı, ticaret kısmında dahi faal birçok oyuncusu bulunan bir yoldaşlık bizimkisi. Yoldaşlığımızda şu ana kadar küfür ve argo kelime kullanılmayan chatimiz var. Sarkıntılık vs gibi bir durum şu ana kadar yaşanmamış, umarız ki yaşanmıyacaktır.
Özellikle bir takım sebeplerden tek başına kalmış, tek kişilik yoldaşlık açmış arkadaşlara sesleniyorum, buyrun gelin, turnuvalar ve maceralar için ortaklaşa karar veriyoruz, elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.
Online oyuncuların toplandığı, olmazsa olmaz kuralları bulunmayan, saygı sevgi çerçevesinde ilerleyen, ast üst ilişkileri kısımlarının bulunmadığı bir yoldaşlık bizimkisi, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Not: puan sınırımız yoktur.
TENGRİ BİZ MENEN

Adsız.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

KnrAlp

Aktif Üye
Hoşgeldiniz oyuna. Birliğimize katılmanız için de mesajınızı yanıtladım.
Onuda hallettmde ben dün oyuna yeni başlayınca ittifak kurdum baktım sonrada dağıttım. O sebepten dolayı 2 gün ittika katılamıcam sorun olmaz inşallah napiim öle yeni oyun görünce her yerini mıncıkliom da :):p

Bell

Üye
Birliğimizde 2 kişilik yerimiz açılmıştır. Aktif olarak oyuna katılan, yardımlaşmayı seven, büyülü malları mermer, kristal, ipek veya iksir olan oyuncu arkadaşlarımızı seve seve aramızda görmek isteriz ;)

DeletedUser75

Guest
Bell yönetim konusunda gerçekten harika bir insan eski bir oyuncu olarak tavsiye ederim :)

DeletedUser75

Guest
Discord kullanıyoruz ve aktif olarak sohbeti yüksek bir ekibiz turnuva düzenli ve kulemiz iyi konumdadır. +100bin üstü tercih ediyoruz ancak tabikide gelmek isteyen olursa kapımız açık