• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

WatchAndLearn Oyuncu Alımı

sungur67

Yeni Üye
Arkadaşlar yoldaşlığımıza ipek üreticisi olan 15.000 puan üstü oyuncular arıyoruz başvurularınızı oyundan mesaj yolu ile bana yapabilirsiniz iyi oyunlar teşekkürler...

DeletedUser3

Guest
Tüm Atışmalar silinmiştir. Lütfen karşı tarafa görüş aktarırken hakaret kullanmayalım. Konu devam edebilir.

DeletedUser74

Guest
Umarım yoldaşlığınıza uyum sağlayacak iyi bir oyuncu bulabilirsiniz, forumların aktif olarak oyuncu alımlarında kullanılması için attığınız bu adıma teşekkür edelim. :)

sungur67

Yeni Üye
Rica ederim aktif bir oyuncu olarak yanımızda aktif oyuncuları toplamak istiyoruz her ne kadar başlangıçta yanlış anlaşılmış olsakta bunu gerçekleştiriyoruz sanırım tamamı aktif oyunculardan oluşan tek yoldaşlığız...

DeletedUser3

Guest
Yönetici yetkilerimi saymazsak eğer, ben kendi içinde bulunduğum yoldaşlıktaki aktiflik durumunu sohbet yazışmalarından, yapılan yardımlardan ve mesaj atıldığında geri dönüş almamdan anlıyorum. Yoldaşlıklarda kişi sayısı en fazla 25 olunca zaten bu çok zor olmasa gerek Mister ;)

DeletedUser11

Guest
Yoldaşlığımızda komşu yardımları hergün düzenli yapılmaktadır ve ayrıca düzenli olarak herkes sohbet kısmında aktif durumdadır yani bu çok kolay:))
Merhabalar,

Hım, yoldaşlığınızın sohbetine benden bir selam gönderin. :)
Başarılarınızın devamını diliyorum.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Yönetici yetkilerimi saymazsak eğer, ben kendi içinde bulunduğum yoldaşlıktaki aktiflik durumunu sohbet yazışmalarından, yapılan yardımlardan ve mesaj atıldığında geri dönüş almamdan anlıyorum. Yoldaşlıklarda kişi sayısı en fazla 25 olunca zaten bu çok zor olmasa gerek Mister ;)
Merhabalar,

Bu mesajdan, benim yoldaşlığımda daha doğrusu ailemizde yer almadığınız sonucunu çıkarabilirim. :)

İyi Forumlar
MisteR