• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Turnuva Ödüllerinde Değişiklikler Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Turnuva Ödüllerinde Değişiklikler

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Merhaba,

Eski oyuncular bu kalıntı değişikliğinden pek etkilemezler yeterince her kalıntıdan mevcut ama yeni oyunculara çok yardımcı olacak. Çok iyi bir gelişme.
Gerçi bu değişikliğin sebebi farklı, turnuva zorluk formülünde saklı, bonuslu kalıntı artışına ait kalıntı miktarı turnuvaya etki ediyordu, bizde bunun ince hesabı yapan yok pek bilen de yok ama yabancı sunucularda iddialı yoldaşlıklarda bulunan bazı oyuncular vardiyalı olarak turnuvaya katılıp bonuslu kalıntılara ait turnuvaları pas geçip turnuvayı kolaylaşmış oluyorlar bu yenilik de bunu engellemiş olacak daha adaletli olur.

Kupayı sabırsızlıkla bekliyoruz, görsel de olsa güzel bence. :)

Kupayı sabırsızlıkla bekliyoruz, görsel de olsa güzel bence. :)
[/QUOTE]

Merhaba @Tristeria :)
Kupa, sadece görsel değil, verılen emeğin yegane kanıtı'dır değerli arkadaşım:)
Bir büyüğüm; Emeğe saygısı olmayan'nın varoluşa,ve insanlığa da olmaz diyordu:)
Elvenar işte bu yüzden güzel bir oyun; verilen emekleri "KUPA" ile taçlandırıyorlar..:cool:

Raithen

Özel Üye
Turnuva kupasi guzel fikir olmus.. bireysel mi olacak yoksa yoldasliga mi gelecek acaba.. beta da oynayan var mi.. anlatsa biraz.. : )

Sıra yetmiyor mu 1.siniz işte
Sıra ile ilgisi yok bunun Lady, turnuvada en iyi yoldaşlık olarak gidip başka sitelerden değil oyundan bunu görmek isteriz, çünkü büyük emek söz konusu, özel kişisel ödül istemiyoruz ki, görsel ödülü çoktan hak ettik, bazı turnuvalarda dünya 1. oluyoruz ama genel olarak ilk 3-4 giriyoruz her hafta. :)

lady2010

Aktif Üye
Sıra ile ilgisi yok bunun Lady, turnuvada en iyi yoldaşlık olarak gidip başka sitelerden değil oyundan bunu görmek isteriz, çünkü büyük emek söz konusu, özel kişisel ödül istemiyoruz ki, görsel ödülü çoktan hak ettik, bazı turnuvalarda dünya 1. oluyoruz ama genel olarak ilk 3-4 giriyoruz her hafta. :)
sizin bakış açınızdan bakınca
verin kupayı ad astra ya

Wezen

Çalışkan Üye
Turnuva ödüllerinin değişmesi bana anlamsız geldi. Bu aralar çok fazla değişim olmaya başladı inşallah iyi yönde etkileniriz.

Turnuva ya ismini veren kalıntılardır. Kalıntı karışıyorsa turnuva isimleri de değişmeli :)

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Turnuvaya isim veren odul olarak aldigin kalintilar degil bence oynadigin bolgenin kalintisina gore isim veriyor.. aldigin kalinti odullerine gore degil yani, toz bolgelerini oynuyoruz su an ondan toz turnuvasi.. odul ne verirse versin..

Wezen

Çalışkan Üye
Yani toz bölgesi oynuyoruz ama ne kadar toz harici işe yaramayan kalıntı varsa envanterimize geliyor :)
O zaman karışık olsun 600 bölgemi açtın / 9 a = 67 bölge karıştırsın versin. İsimleri de değişsin saçmalık olacaksa tam olsun :)

Ben aslında bu değişikliğinin gerçek sebebi ilk postumda anlattım, burada bu değişikliği faydalı veya değil istediği kadar konuşabiliriz, kime göre eksi tarafları da var kime göre artılar, bir kısım oyunculara hiç fark etmez , bu değişikliğin asıl sebebi adalet. Bonuslu mallara ait kalıntı miktarı turnuvaya etkiliyor, bazı uyanık oyuncular bonuslu mallara ait turnuvaları pas geçip diğerlerde boy gösteriyorlardı, hali ile onların turnuvalar diğer her hafta turnuva yapan oyunculara göre çok daha az maliyetli oluyor, artık yapamayacaklar o kadar.
Umarım en kısa zamanında diğer etken maddelere de el atarlar yapımcılar. :)

Wezen

Çalışkan Üye
Yani dediklerin doğru ama çokta etkili değil o maliyet bir şekilde karşılanır. Bir de strateji burada devreye giriyor herkes her turnuvada üst sırayı zorlayacak diye birşey yok bende yeri geliyor turnuva seçiyorum 2 turnuva ilerliyorum 7 turnuva birikim yapıyorum.
Bana bu yapılan değişiklik çok mantıklı gelmedi, ilk değişiklikte iyi değildi. Turnuvayı yavaş yavaş öldürüyorlar inşallah düzelir.